Anime Önerileri – En Çok İzlenen Animeler Nelerdir?

Anime Önerileri – En Çok İzlenen Animeler Nelerdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Animeler, son zamanların en çok ilgi çeken ve izlenen dizi türlerinden biridir. Üstelik animelerin konuları o kadar derinden ve gerçekçi işlenmektedir ki, tam anlamıyla anime izlemek bağımlılık yapıyor denebilir. Eğer siz de anime izlemek istiyorsanız ya da hali hazırda izlediğiniz animelerin tümünü bitirdiyseniz ve yeni konular arıyorsanız, işte sizin anime önerileri ve en çok izlenen animeleri detaylı bir şekilde ele aldık. İşte anime önerileri:

Kimetsu No Yaiba

Bu animenin ismi iblis avcıları anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere bu anime, tüm dünyayı iblislerin sardığını ve 4 süper kahramanın dünyayı iblislerden kurtarmak için verdiği savaşı anlatmaktadır. Bu animenin IMDB puanı oldukça yüksektir. Dünyanın en çok izlenen animelerinden biri olan Kimetsu No Yaiba animesinin bağımlılık yaptığını söylemek mümkün.

Angel Beats

Angel Beats isimli anime, alışılagelmiş konulardan farklı olarak ölüler dünyasında geçmektedir. Animede dünyada ölen kişiler ölüler dünyasına gelir ve burada oldukça sıradan bir hayata başlar. Bu sıradan hayatın içinde okula gitmek, evlenmek, aşık olmak ve çalışmak gibi insansı davranışlar bulunmaktadır. Ancak bu dünyada bir problem vardır. Zaten ölüler dünyası olduğu için bu dünyaya gelen kimse ne yaparsa yapsın ölmemektedir. Bu durum ölüler dünyasında yaşayanları daha kötü şeyler yapmaya itmektedir ve bu dünyada ortalık günden günde daha çok karışmaktadır.

Hellsing Ultimate

Hellsing Ultimate isimli anime vampirlerin dünyasını ve orada geçen maceraları konu almaktadır. Ancak belirtmekte fayda var, Hellsing Ultimate isimli anime +18 olarak derecelendirilmiştir. Çünkü anime birçok kanlı sahne ve cinsel içerik içermektedir. Anime oldukça fantastik ve kanlı sahneler ile başlamaktadır ve yine aynı şekilde bitmektedir. Animenin ayrıca bir televizyon versiyonu olarak çekilmiş filmi de bulunmaktadır.

Gungrave

Gungrave animesi de dünyanın en çok izlenen ve en çok sevilen animelerinden biridir. Ayrıca bu anime dizisini de IMDB puanı oldukça yüksektir. Gungrave animesi bir mafya evrenini anlatmaktadır ve bu evden dizide oldukça fantastik, tehlikeli ve bilim kurgu şeklinde anlatılmıştır. Bu anime de yalnızca yetişkinler içindir ve Gungrave animesine +18 sınırı getirilmiştir.

Etiketler: anime anime önerileri en çok izlenen animeler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL