Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Kayra Gözlük Nerede?

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Kayra Gözlük Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019’un yaz dizileri arasında yer alan Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları konusu özeti ve fragmanı hakkındaki bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Benim Tatlı Yalanım dizisi Star TV için çalışmaları yapılmış Q3 medya sponsorluğunda yayın hayatına girmiştir. Benim Tatlı Yalanım dizisinin dizi seti hakkındaki bilgiler ise haberimizin devamında.

Benim Tatlı Yalanım 2019 yaz sezonu dizisi için hazırlıklarını tamamlamış ve Star TV yayın akışına girmiştir. Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladi. Sıra geldi Benim Tatlı Yalanım dizisinin nerede çekileceği konusuna.Hepsini sırayla anlatacağız fakat öncelikle Annem Beklerken dizisi oyuncularından birkaç oyuncuyu sizlere tanıtmak da fayda görüyorum.

Aslı Bekiroğlu ve Furkan palalı ile yaz dizisi olarak Star TV ekranlarında kendini gösteren Benim Tatlı Yalanım dizisi yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyor. Pınar Ordu’nun kaleminden çıkan senaryo bakalım izleyiciden nasıl bir not alacak.

Benim Tatlı Yalanım Nejat Yılmaz Kim? (Furkan Palalı)

Benim Tatlı Yalanım dizisi erkek başrol oyuncusu Furkan palalı hakkında biraz bilgi verecek olursak; Furkan palalı 1986 yılında Konya’da dünyaya gelmiş Aslında Hacettepe üniversitesi’nde jeoloji mühendisliğinden mezun olmuştur. Drama ve tiyatro dalında da etkinliğini gösteren Furkan palalı 2010 yılında jeoloji dalında değil de oyunculuk dalında kendini göstermek için teklifleri değerlendirmeye almıştır.

Benim Tatlı Yalanım Furkan Palalı dizide Kayra gözlüğün sahibi Nejat Yılmaz karakterine hayat veriyor. Yetenekli oyuncu birçok dizide rol almış bunlardan birkaç tanesi ise Hayat devam ediyor Adını Feriha koydum Emir’in yolu, Son Yaz Balkanlar, Kızılelma ve en son akıllara kazınan dizisi No 309 la iyi bir çıkış yakaladı.

Benim Tatlı Yalanım Suna Kim?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterine hayat verecek oyuncu ise Aslı Bekiroğlu olarak karşımıza geçti. Aslı Bekiroğlu 1997 İstanbul’da dünyaya gelmiş beslenme ve diyetetik bölümü mezunudur. Fakat o da Furkan palalı gibi okuduğu bölümün haricinde bir dala heves edince buradaki yeteneğinin üzerine de gidip ilk olarak TRT 1’de Beni böyle sev dizisi ile büyük bir üne kavuşmuş ardından Adı Mutluluk ve gülümse yeter dizilerinde rol alan Aslı Bekiroğlu en son Jet Sosyete dizisinde de kendini büyük kitlelere sevdirdi.

Benim Tatlı Yalanım dizisi nerede çekiliyor konusuna girmeden önce biraz dizinin içeriğinden bahsedelim. Dizide Kayra adında küçücük bir kız çocuğunun annesinin terk etmesinin ardından babasının yani Nejat beyin hem annelik hem babalık yapma hikayesi anlatılıyor. Nejat bey dizide ünlü bir gözlük firması olan Kayra gözlüğün sahibi. O yüzden çekimlerin büyük çoğunluğu Kayra gözlük binasında gerçekleşecektir.

Benim Tatlı Yalanım dizisi İstanbul’da çekiliyor. Anemi Beklerken Kayra gözlük bina adresini ise buradan açıkça vermenin uygun olmadığını düşündüğümüz için yazamıyoruz. Yoğun talep üzerine dizinin çekimlerinde aksama olmaktadır. Bu sebeple net adres verilmemektedir

Etiketler: annemi beklerken dizi seti nerede Annemi beklerken dizisi nerede cekiliyor benim tatlı yalanım dizi seti nerede Benim Tatlı Yalanım nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL