Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler ve Rolleri

O3 medya tarafından hazırlanan yeni bir yaz dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Star TV için ekranları girecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin hazırlıklarına başlandı. Yönetmenliğini Barış Erçetin yapacağı ve senaryosunu ise Pınar Ordu’nun kalem alacağı Benim Tatlı Yalanım oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. İşte Benim Tatlı Yalanım dizisinin merak edilen oyuncu kadrosu ve tüm detaylar…

Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan Benim Tatlı Yalanım için hazırlıklar tüm hızıyla devam Barış Erçetin’in yöneteceği dizinin kadrosu da yavaş yavaş netleşmeye başladı. İlginç bir senaryo ile ekranlara gelecek olan dizinin hikayesi Pınar Ordu’nun kalemine emanet edildi.

Van ön planda olan iki oyuncu ile görüşmeler devam ediyor ve imza aşamasına gelindi kulislerde konuşuluyor. İki başrol oyuncusu Furkan palalı ve Aslı Bekiroğlu olarak ön planda bulunmakta.

Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncu kadrosu

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kim? Furkan Palalı kimdir?

1986 Konya doğumlu olan Palalı, 2010 Best of Model seçilmiştir.
Furkan palalı liseyi bitirdikten sonra Türkiye basketbol 1. Ligi’nde basketbol kariyerini başlamış 7 yıl sonra Tofaş kulübü Konya şubesinden transfer olmuştur. 2 yıl sonra ise üniversite için basketbol kariyerini sonlandırmıştır. 2003 yılında girdiği Ankara Hacettepe Üniversitesi jeoloji mühendisliği bölümü başarı ile bitirmiş ardından radyo televizyon bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Ankara’da bir ajansta modellik de yapan Furkan palalı 2011 yılında Hayat devam ediyor isimli dizi ile dizi sektörüne giriş yaptı.

Benim Tatlı Yalanım Suna Kim? Gerçek Adı Aslı Bekiroğlu kimdir?

1995 doğumlu olan güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, aslında sosyal medya fenomeni olarak ün kazanmıştır. Komik vine videoları ile kitlesini arttıran oyunu zamanla oyunculuğa yönelmiştir. İstanbul doğumlu olan Bekiroğlu, diyetisyendir. 2010 yılında Beni Böyle Sev dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında ise Adı Mutluluk, Gülümse Yeter ve Jet Sosyete gibi dizilerde oynamıştır.

Kayra Benim Tatlı Yalanım Çocuk Oyuncu (Lavinya Ünlüler)

Lavinya’nın menajerliğini annesi yapmaktadır. Lavinya Ünlüer model, aktiris ve dançı olarak kariyerine devam etmektedir. 2011 doğumlu olan LAvinya ilk kez Reaksiyon isimli dizi ile kariyerine adım atmıştır. Emel Müftüoğlu’nun hovarda klipinde oynamıştır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mila karakteri ile ilgi odağı olmuştur.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Hayri (Cem Zeynel Kılıç) Kim?

Benim Tatlı Yalanım Saniye Kim? Aslı İnandık Hakkında Tüm Bilgiler?