Aras Bulut İynemli 2019 Yaz Sinema Projesi Ne, Konusu, Hikayesi

Aras Bulut İynemli 2019 Yaz Sinema Projesi Ne, Konusu, Hikayesi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Aras Bulut İynemli Çukur dizisinin sezon finali yapmasından sonra yazın tatil yapmayacak. Sinema filmiyle beyaz perdede yer alacak olan başarılı oyuncu Kore uyarlaması olan 7. Hücredeki Mucize isimli filmde yer alacak. Peki filmin hikayesi nedir, oyuncu kadrosu ve tanıtım fragmanı

7. Hücredeki Mucize filmi Kore’de gösterilen bir sinema filminden uyarlamadır. Orijinal adı Miracle in Cell No. 7’dir. Türkçeye ise iki şekilde çevrilmektedir. Kimi 7. Hücredeki Mucize derken kimisi de Hücre 7 Mucizesi çevrisini kullanmaktadır. Peki izlenme rekorları kıran filmin orijinal konusu ne?

7. Hücredeki Mucize (Miracle in Cell No. 7) Konusu, Hikayesi

Film 2013 yapımıdır. Zeka özürlü bir baba kızı ile mutlu mesut bir şekilde yaşamaktadır. Kızının sevdiği sarı renkli bir çantayı alacağına dair kızına söz vermektedir. Bir dükkanda vitrinde sergilenen çantanın bir gün satılmak üzere olduğunu fark eder. Dükkana girip satışı engellemek ister ancak çantayı alacak olan adamın tokatı ile olay kapanır.

Baba ve kızı üzülmüştür. Bir gün baba(Yong-Goo) başka bir kız çocuğunda aynı çantayı görür. Kıza bu çantayı nereden aldığını sorar. Küçük kızda onu dükkana götürebileceğini söyler. Açık pazara kadar kızı takip eder ancak kız aniden yere düşer. Yong-Goo ise kıza yardım etmeye çalışır ve ağızdan suni tenefüs yapar. Görenler bu durumu yanlış anlar.

Yong-Goo kız çocuğunu kaçırmak, tecavüz etmek ve öldürmekten hüküm giyer ve idam istemi ile hapse atılır. Yong-Goo hapiste aynı hücrede 5 kişi ile kalmaktadır. Bir gün hapishanede çete liderinin hayatını kurtarır. Çete lideri Yong-Goo’a minnet duyar ve ona yardım etmek için her şeyi yapacağını söyler. Yong-Goo ise kızını görmek istediğini söyler.

Hapishanede 5 kafadar bir mucizeyi gerçekleştirmek için plan yaparlar. Duygu dolu bir film korede izlenme rekorları kırmıştır. Bakalım Aras Bulut İynemli ile nasıl bir seyir keyfi sunacak. Tabi diğer taraftan Aras Bulut’a eşlik edecek çocuk oyuncu kim olacak? Bakalım nasıl bir film bizleri bekliyor olacak. Ayrıntılar geldikçe haberimiz güncellencektir.

Etiketler: 7. Hücredeki Mucize Aras Bulut İynemli Hücre 7 Mucizesi Miracle in Cell No. 7


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL