Arda Turan ve Berkay Neden Kavga Etti? İddialar Doğru Mu?

Arda Turan ve Berkay Neden Kavga Etti? İddialar Doğru Mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Magazin

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavga 10 ekim Çarşamba gündeme bomba gibi düştü. Arda Turan ve Berkay neden kavga etti? Kavganın sebebi şarkıcı Berkay’ın eşi mi? Yoksa başka bir sebebi mi var ?

Olaylı gecenin perde arkasını Habertürk yazarı Esin Ovet yazıyor. Arda Turan, Sermiyan Midyat ve Berkay’ın Emirgan’daki Gizli Kalsın mekanında eğlenmeye geldikleri söyleniyor. Olaylı gecenin iç yüzünü öğrenmek için Esin Ovet, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i arıyor. Ve Şahin’in söylediği ise Arkadaşları ile eğlenmeye gelen Arda Turan bir ara yan masadaki Özlem Ada Şahin’in kulağına eğilerek; “Evli olmasan seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın. ” demiş. Bu sırada Şarkıcı Berkay Arda Turan!ın  söylediği söz üzerine Arda’ya “eşimi gönderiyorum, erkek erkeğe konuşalım” sözünün ardından Berkay’ın burnuna yumruk attığını söyledi. Berkay’ın hiç bir şekilde Arda’ya vurmadığını daha sonra hastaneye gittiklerini ve saat 16:00’da ameliyata alınacağını söylemiş. Şahin bunları anlatırken göz yaşlarına boğuluyor ve sözlerine devam ediyor. Nasıl olur Aslıhan hamile hemde çocuğunu doğurmak üzere hemde diyerek düştükleri durumu bu şekilde anlatıyor.

Olayın yaşandığı gecenin sabahında Arda Turan İnstagram hesabından açıklamada bulunuyor. İşte O açıklama.

Turan; “Bugün gazetede çıkan Haberle ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim. İzin günümde arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın sebebi bir “NAMUS” konusu gibi haberleştiriliyor.Basit bir tartışma yaşanmıştır. Doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması Mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun” sözlerinde bulundu. Turan olayın yaşandığını kabul ediyor fakat konusunun bu şekilde olmadığını iddia ediyor. Milliyet haberinin yazdıklarına göre ise Turan, eline silah alıp hastaneye gittiği ve ”Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım.Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim” açıklamasında bulunduğu haberini yayınlamışlardır.

Daha sonra Şarkıcı Berkay’da bir açıklamada bulunmuştur. O açıklamada ise şunları söyledi; ”Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var” açıklamasında bulundu.

Son olarak ise Özlem Ada Şahin Sessizliğini bozdu. Ve İnstagram hesabından açıklamada bulundu. Son noktayı koydu. Şahin;Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm. Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü ” Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmadım” tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanlar gelmesiyle biz direk hastaneye gittik. Yapılan tetkikler sonucu eşimin burnunda 15 tane kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etkilemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu Bilgilerine arz ederim.” Açıklamasında bulunmuştur. Haberin iç yüzü ve bizim ulaştığımız bilgiler bu şekildedir. Haber ile bilgi sağlandığında sizlerle paylaşacağımız dan emin olabilirsiniz.

Etiketler: Arda turan ve berkay neden kavga etti? iddialar doğrumu? Berkay ve arda turanın olaylı gecesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL