Arıza Fikret (Fiko) Kim-Kemal Burak Alper Kariyeri

Arıza Fikret (Fiko) Kim-Kemal Burak Alper Kariyeri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Arıza dizisi Fiko lakaplı Fikret izleyenlerin en çok ilgisini çeken karakterler birisi oldu. Arıza Fikret Fiko kimdir sorusu sosyal medyada en çok aranan kelimeler oldu. Sizler için Arıza Fiko‘yu araştırdık.

Arıza Fikret(Fiko) Kim?

Arıza dizisi Fiko karakteri Burak’ın sağ koludur. Burak’ın mafya işleriyle ilgilenir ve işlerin başındadır. Arıza Fikret kimdir sorusunun gerçek cevabı ise karakteri canlandıran Kemal Burak Alper’de saklıdır. Oyunculuğu ile Fiko karakterini çok iyi canlandıran genç oyuncu kısa sürede tüm ülkenin dikkatini çekti.

Arıza Fikret(Kemal Burak Alper) Kim?

Arıza dizisi Fiko Fikret karakterini canlandıran oyuncu Kemal Burak Alper’dir. Kemal Burak Alper 1988 Antalya’da doğmuştur. Arıza Fiko karakterini canlandıran genç oyuncu Çukurova Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk kamera deneyimini 2014 yılında Yola Çıkmak isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Yeteneği daha o zamanlarda biline oyuncu 2018 yılında oynadığı Güvercin filminde canlandırdığı Yusuf karakteri ile 29. Ankara Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Arıza Dizisi Fiko Yorumları

Arıza Fikret karakterinden ziyade Behzat Ç isimli dizide oynadığı Mahir karakteriylede herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Kemal Burak Alper’in oyunculuğu gelecek vaad ediyor. Kendisi daha çok iyi projelerde yer almayı hak ediyor. Sizce Arıza dizisi Fiko nasıl bir karakter, oyunculuğunu beğendiniz mi?

[xyz-ips snippet=”oyuncu-ol-1″]

Etiketler: arıza fiko kim arıza fikret kim arıza kemal burak alper


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL