Arıza Halide Kim, Gerçek Adı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler! **Güncel

Arıza Halide Kim, Gerçek Adı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler! **Güncel

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Arıza dizisi Halide kim? Sevgilisi kim? Halide’nin gerçek adı ne? Arıza Halide hangi dizilerde oynadı? Ayça Ayşin Turan’in sevgilisi var mi? Tüm soruların cevabı için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Arıza Halide Kim?

Arıza dizisi Halide karakteri Sinop’ta 1992 yılında dünyaya gelmistir. Ayça Ayşin Turan canlandırmaktadır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Arıza Halide karakteri ile de kariyer basamaklarını hızla çıktığını göstermektedir. Hal böyle olunca Arıza dizisi Halide karakterinin kim olduğu hızlı aranmaya başladı. Bizde sizler için küçük bir araştırma yaparak bu yazıyı derledik.

Ayça Ayşin Turan 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde eğitimini almış Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosu’nda bulunmuştur.

Arıza Ayça Ayşin Turan (Halide) Kim?

Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinde Halide karakterine Hayat vermektedir. Halide dizideki karakteri ile ilgi odağı olmuştur. Yeraltı dünyasının karanlık iş adamlarından zengin bir ailenin güzeller güzeli kızıdır. Karanlık işlerle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Babasının da böyle bir isteği yoktur. Güzelliğinin yanında dürüst mert bir kızdır. Her zaman haklının yanında durmayı bilmiştir.

Arıza dizisi Halide‘nin dizinin diğer önemli karakteri olan Ali Rıza ile yolları kesişmiştir. Ali Rıza da aynı Halide gibi dürüst mert kaliteli bir delikanlıdır. Ilerleyen bölümlerde sevgili olacağını düşündüğümüz bu ikili için siz ne düşünüyorsunuz sizce yakışıyorlar mı?

Arıza Halide Kariyeri, Sevgilisi?

Gelelim arıza dizisi Halide‘nin daha önce oynadığı dizilere. Ayça Ayşin Turan 2011 yılında Dinle Sevgili isimli dizisiyle oyunculuğa adımını atmış daha sonra Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde de kendini göstermiştir. Firuze karakteri ile de Zemheri dizisinde kendini gösteren oyuncu Meryem dizisindeki Meryem karakteri ile de büyük kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir.

Ali Rıza dizisi Halide‘nin sevgilisi yani Ayça Ayşin Turan’ın sevgilileri dizi severler tarafından oldukça merak edilmektedir. Sık sık gündemi meşgul eden Ayça Ayşin Turan’ın sevgilisi kim sorusu fanlar tarafından sık araştırınca küçük bir araştırma sonucu ilk olarak Karagül dizisinde Özcan Deniz’le Özcan Deniz’in yeni gözdesi olarak gündeme oturmuştu.

Daha sonra Meryem dizisinde Furkan Andıç ‘la çekilen samimi sahneler akıllara gerçek aşk mı sorusunu getirdi. Ayça Ayşin Turan’ın adının anıldığı iş adamı Ümit Oruçla bir mekanda görüntüsü alınan oyuncu bu şekilde ortaya çıkmıştır.  Daha sonra ‘dizi setinde bir aşk daha’ yorumlarının yapılmasına neden olan Aras Aydınlıyla ismi aynı karede yer almıştır.

Guzel oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”oyuncu-ol-1″]

Etiketler: arıza halide gerçek adı Arıza Halide Kim


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL