Arka Sokaklar 15 Aralık Tekin Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Arka Sokaklar 15 Aralık Tekin Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar kaldığı yerden devam ederken dizide Tekin kötü adamlar tarafından sopalarla dövülür. Adamlar belli bir süre sonra dövmeyi bırakır ve Tekin’in nabzına bakarlar ve Tekin’in nabzı yoktur. Tekin öldü mü? Yazımızda..

Arka Sokaklar 15 Aralık Tekin Öldü mü? Diziden Çıkıyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Arka Sokaklar’ın 15 Aralık bölümünde Tekin arkadaşı Selim’in motorunu alarak Kuryelik yapmaya başlar. Selim kara para aklama işindedir. Selim’i takip ettiğini düşünen polisler ise aslında Tekin’i takip etmektedirler. Polisler Selim’in olmadığını anladığında motoru durdurur. Tekin ehliyet ve ruhsatı verir. Polisler çanta içinde paraları görür ve sen ne yapıyorsun der. Tekin ise arkadaşımın motoru benim babam da polis deyince polisler kim diye sorar. Tekin ise benim babam Hüsnü Çoban der. Polisler tanır ve Hüsnü’yü ararlar.

Hüsnü gelir ve Tekin’e ders vermek için gözaltına aldırır. Tekin nezarethaneye düşer ve bir gece orada kalır. Bu arada Selim suçunu itiraf eder ve Tekin çıkar. Akşam abisinin evine giderken Selim’in arkasındaki patron tüm bu parayı kaybetmenin acısı ile Tekin’i takip ettirir ve peşine düşer. Tekin’i bir güzel döverler. Ancak Tekin hareketsizdir. Bunun üzerine nabzına bakarlar ve Tekin’in nabzı atmamaktadır. Bunun oradan ayrılırlar.

Arka Sokaklar son bölümde Tekin öldü mü? Tekin karakterini canlandıran oyuncu diziden çıkacak mı? Tüm bu gelişmeleri bir sonraki bölümde öğreneceğiz.

 

[mavitext]Arka Sokaklar Hüsnü Evlenecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: arka sokaklar tekin ölecek mi arka sokaklar tekine ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL