Arka Sokaklar 511. Bölüm Fragmanı ve Özeti (29 Mart Cuma)

Arka Sokaklar’da bir bölüm daha geride kalmıştır. Yeni karakterlerin yer aldığı 22 mart 510. Bölüm sonrası izleyiciler merakla 211. Bölüm fragmanını ve özetini bekler oldular. Arka Sokaklar 29 mart 2019 Cuma 511. Bölüm özeti.

Arka Sokaklar 510. Bölümde neler yaşanmıştı? Son günlerin gündem konusu olan Mavi Balina oyunu dizinin bu haftaki konuları arasına girdi. Dizide Eray isimli bir gencin cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulunmuştur. Son günlerde, Beyaz Balık isimli bir oyunu oynadığı tespit edilmiştir. Mustafa isimli bir diğer genç de son zamanlarda garip davranışlar içindedir. Önce sınıf arkadaşının kafasına odunla vurmuş daha sonra okulu yakmaya kalkışmıştır.

Dizinin bir diğer konusu ise uyuşturucu kaçakçılığıdır. Polislerimiz tır parkında, uyuşturucu hammadde takası yapılacağını öğrenir. İki kamyon şoförü öldürülmüştür. Üçüncü bir kişi daha vardır vurulan. Bahar onu tanır. İsmi Fikret’tir. Bahar geçmişte uyuşturucu çetesini çökertmek için onların arasına, Dilek ismiyle katılmıştır. Polis memuru Faruk bu operasyonda Tarık tarafından öldürülmüştür.

Tarık Bahar’a takıntılıdır ve Bahar’la ilişkisi olduğundan şüphelendiği için Faruk’u öldürmüştür. Bahar cinayeti işleyenleri bulmak için gizli göreve talip olur. Teknede bir kadın cesedi bulunur. Genç kadın defalarca bıçaklanmıştır. Tekne sahibi Asaf, şüpheli konumundadır. Avukatı Müge aynı zamanda sevgilisidir.

Engin, Müge’yi tanıyordur. Müge, dişli bir avukattır ve Asaf’ı aklamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Engin Müge’ye ne olursa olsun Asaf’ı emniyette görmek istediğini söyler; ancak Müge onları beklenmedik bir yere götürür.

Arka Sokaklar 29 Mart 2019 Cuma 511. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 29 mart 2019 Cuma 511. Bölüm Fragmanı