Arka Sokaklar Ali’ye Ne Oldu? Ali Neden Çıldırdı? 459. Bölüm Fragmanı!

Arka Sokaklar Ali’ye Ne Oldu? Ali Neden Çıldırdı? 459. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar tüm heyecanı ile 458. bölümde devam ederken dizinin 459. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ali bir anda kendinden geçmiş ve sağa sola değişik hareketler yapıyordu. Bir ara belindeki silahı çıkartıp sağa sola sıkmaya başladı? Ali’ye ne oldu? Ali neden böyle? Merak konusu oldu. Yazımızda..

Arka Sokaklar Ali’ye Ne Oldu? Ali Neden Çıldırdı?

Arka Sokakların son bölümünde Çınar, hakim Reyhan’ı kızı ile tehdit edip içerden çıkar. Sonrasında olaylar farklı bir boyuta ulaşır. Çınar, çocuğu teslim etmek için büyük meblağda bir para ister. Para bulunur ve kızın babası tarafından teslim adresine götürülür. Çınar, paranın kendisine ulaşmadığını söyleyerek küçük kızı öldürür gibi gösterir ve  telefondaki ailesine işkence eder. Rıza Baba, Çınar’ı yakalayabilmek için Selin, Bahar ve  Hande’yi gizli göreve gönderir. Eskort kız kılığında Çınar’ın evine gelen Selin, Bahar ve  Hande deşifre olur. Operasyon erken başlar. Kızları kurtarıp, Çınar’ı yakalayan ekibimiz ilginç bir bilgiye ulaşır!

[mavitext]Yeni Dizi Hıçkırık Kimler Oynuyor? Tıklayınız![/mavitext]

Hakan kendisine takıntılı olan Selin yüzünden Aylin ile tartışır. Aylin eski sevgilisinden darp gören Selin’in ifadesini alır. İfade esnasında Selin’i Hakan’ın çevresinde görmekten duyduğu sıkıntıyı dile getirir. Selin’i engellemediğini düşündüğü Hakan’a ise herkesin içerisinde bir tokat aşk eder. Hakan bu tokatı kaldıramaz ve orayı terk eder. Aylin ile konuşmaya çalışan ekip ise sert bir karşılık alır. Bu arda Rıza Baba’nın avukat tanıdığının üstüne bir cinayet kalır. Bir mafya babasının oğlu Bora cinayet . işlediği silahı avukatın odasına gizler. Polis baskın sonrası avukat hapse girer. Mafya babasıda aynı hapistedir. Silahı oğlu Boranın değil adamlarından birinin bıraktığı şeklinde ifade değiştirmesini ister. Yalçın bu teklifi red eder. Mafya babası Yalçın’ın karısı ve kızını kaçırır. Rıza Baba ise Hakan’ı cezaevine gönderir.

Dizinin 459. Fragmanında ise Ali adeta çıldırmıştır. Sağa sola bilinçsizce hareket eder kendini arabalara çarpar. Yerlerde saralı hasta gibi sağa sola sürtünür. Daha da ileri gider ve belindeki silahı çıkartıp sağa sola rastgele ateş eder ve son olarak yerde yatan adama sıkar. Peki Ali’ye ne oldu? Arka Sokaklar dizisi yine bir olaya dikkat çekmek için böyle bir senaryo hazırladıklarını düşünüyorum. Türkiye’de yeni ortaya çıkan ve Dünya’da kullanılan Flakka isimli uyuşturucu maddesi yüzünden insanlar u hale gelmektedir. Bu maddeyi kullanan kişileri zombiye çeviren bu madde kişileri ölüme kadar götürüyor. Bilinçsiz şekilde ne yaptığını bilmeden sağa sola saldırmalarına neden oluyor. Ali’nin bu maddeyi nereden nasıl alıp kullandığı ise belirsiziliğini koruyor.

[mavitext]Arka Sokaklar Gonca Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: arka sokaklar 459. bölüm ali arabaya çarpar arka sokaklar ali neden böyle arka sokaklar aliye ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL