Arka Sokaklar Asaf Kimdir? Karakter Analizi!

Arka Sokaklar Asaf Kimdir? Karakter Analizi!

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Türkiye’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’a yeni bir oyuncu ve karakter dahil oldu. Asaf karakteri bilişimci olarak karşımıza çıkıyor. Asaf kimdir, yakından tanıyalım, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Yapımını Erler Film’in yaptığı yapımcılığını ise Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Arka Sokaklar heyecan dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. İstanbul’un suç dünyasını ekranlara getiren polisiye yapım 13. Sezonunu yaşıyor. Dizi hikayesindeki değişiklikler nedeni ile ara arar yeni karakterlere de yer veriyor.

Yeni karakterlerden birisi de Asaf karakteri. Asaf karakteri iş dünyasında kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkan teknoloji ve bilişim sektörünün zengin iş adamı olarak karşımıza çıkıyor. Asaf karakterini canlandıran oyuncunun adı ise Ferdi Alver’dir. Ferdi Alver Nimet Atasoy ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.

Yeteneği bir çok kişi tarafından bilinen Ferdi Alver özellikle Olacak O Kadar isimli programla 1986 yılında ekranlara gelmiştir. Daha sonra bazı reklam filmlerinde oynamıştır. 1984 Çarşamba doğumlu olan oyuncu Dışbank ve Tat ketçap reklamları ile yüzünü tanıtmıştır.

Ferdi Alver Arka Sokaklar’da iş adamı Asaf karakterini canlandıracaktır. Asaf karakteri ile beraber bir yeni karakter daha diziye dahil oldu. Avukat Müge karakteri de Arka Sokaklar’ın yeni bölümlerinde karşımıza çıkacak.

Etiketler: Arka Sokaklar Asaf Kimdir Arka sokaklar yeni oyuncular Asaf Karakter Analizi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL