Arka Sokaklar Avukat Müge Kim, En İyi 5 Dizisi?

Sevilen dizi Arka Sokaklar yeni oyuncularla kadrosunu sıcak tutmaya devam ediyor. Dizinin son bölümlerinde diziye giriş yapan Avukat Müge cevval bir görüntü vererek heyecanı 2 katına çıkarıyor. Müge kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı, detaylar yazımızda…

Arka Sokaklar dizisinde Avukat Müge, tuttuğunu koparak cevval bir avukat olarak ekranlara geliyor. Eğitimli, sağlam duruşu ve korkusuz karakteri ile Avukat Müge Arka Sokaklar’da tansiyonu arttıran sahnelerde yer alacak. Müge karakterini canlandıran oyuncu Elif Çelikcandır.

Elif Çelikcan Bilkent Üniversitesi mezunudur. Devlet Tiyatrosu, Tiyatro İstanbul gibi tiyatrolarda görev yapmış ve Sunset Pools Management şirketine bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Elif Çelikcan aynı zamanda drama dersleri de vermektedir. Bilkent’te müzik ve sahne sanatları bölümünden mezun olmuştur.

2009 – 2010 Gizler Çarşısı, 2009 – 2010 Pinokyo, 2009 – 2010 Bir Yaz Masalı, 2010 – 2011 Dün Gece Yolda Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu, 2010 – 2011 Benim Tatlı Meleğim, 2011- 2012 Ve Hep Birlikte Soldan Çıkarlar gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Elif Çelikcan, Arka Sokaklar’da tuttuğunu koparan Avukat Müge karakterini canlandıracak. Müge karkterinin yanı sıra Asaf karakteri de Arka Sokaklar’ın ilgi çeken yeni karakterlerinden.