Arka Sokaklar Aylin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar Aylin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin 26 Ocak 466. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Aylin bir evde baskın sırasında iki kurşun ile vurulur ve yere serilir. Bu durum Arka Sokaklar izleyicisini şaşkına uğratırken Aylin ölecek mi, öldü mü, diziden çıktı mı soruları akıllara gelir. Peki Aylin gerçekten diziden ölerek mi çıkıyor? Tüm bilgiler yazımızda.

Arka Sokaklar Aylin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde ekip bebek ticareti yapan çeteyi çökertirken Erdal ile Selin ise son hesaplaşmalarını yapar. Rıza Baba öyle bir plan yaparki Şamil’in eşi Yelda ile şebekenin başındaki adam arasında samimi ilişkiler vardır. Şamil ise kısırdır. Şamil’in bu durumu öğrenmesi demek şebekenin başındaki adamında ölmesi demektir. Rıza Baba şebekenin başındaki adama Erdal ile buluşma teklif eder. Bunun üzerine adam bunu kabul etmek zorunda kalır. Erdal ile buluşmaya giden şebekenin başındaki adam buluşma esnasında Erdal’ın polisi fark etmesi üzerine vurulur. Erdal ise kaçar.

Selin Erdal’ın peşine düşer. Yolda bir kaç kez ateş eden Erdal izini kaybettirir. Ancak Selin Erdal’ı bulmakta kararlıdır. Araştırmalarında Erdal’ın arabasını ve evini bulur. Bu sırada Yelda doğum yapmıştır. Erdal kardeşinden bebeğini zorla alarak oradan ayrılır. Kapıdan çıkarken Selin ile karşılaşır ve ateş eder. Bu sırada kaçar. Selin peşinden giderken kardeşi Yelda dışarı çıkar ve çok kanaması vardır. Selin olay yerine ambulans çağırır. Bu arada Mesut ve Bahar’da gelir. Selin ile Mesut Erdal’ın peşinden giderken Erdal bebeği yem olarak kullanır ve ormanlık alanda bırakarak saklanır. Selin gelir ve bir birlerine ateş ederler. Selin Erdal’ı boğazından vurarak öldürür.

[mavitext]Arka Sokaklar 26 Ocak Çalan Unut(a)ma Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/mavitext]

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ise Ekip yeni operasyonlar peşindedir. Ancak Selin bu olaydan dolayı tutuklanır ve ekip hiçbir şey yapamaz. Diğer taraftan bir operasyon sırasında bomba patlar ve ekipten bir kaç kişi yaralıdır. Tüm bu olayların üzerine Aylin bir baskın sırasında vurulur. Bir kurşunu sırtından bir kurşunu göğüs kısmından alan Aylin yere serilir. Peki Aylin ölecek mi? Tüm bu soruların cevabı 466. bölüm yayınlandığında belli olacak. Ancak biz Aylin’in ölmeyeceğini düşünüyoruz. Zira ekip operasyona çelik yelekli çıkmaz. Aylin’de tam çelik yeleğin olduğu göğüs kısmından yara almıştır. Bu yüzden bir süre hastanede yatsa da iyi olacaktır. Eğer çelik yelek giymemişlerse bu büyük bir hata olur ve Aylin’in kurtulması zor olur.

[pembetext]Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? Tıklayınız![/pembetext]

Arka Sokaklar 466. Bölüm Fragmanı

Etiketler: arka sokaklar aylin diziden çıktı mı arka sokaklar aylin öldü mü arka sokaklar aylin ölecek mi arka sokaklar ayline ne oldu


Yorum yaz