Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? Kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? Kurtulabilecek mi?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 26 Ocak yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ederken dizide ekip hep birlikte bir baskına gider. Baskın sırasında bomba hazırlığında olan bombacıyı yakaladıklarını düşünürler ancak bombacı elinde bulunan düğmeye bastığında her şey için artık çok geçtir. Bu patlamada Bahar ağır yara alır. Peki Bahar ölecek mi? Bahar nasıl kurtulacak? Yazımızda.

Arka Sokaklar Bahar Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? Kurtulabilecek mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar geçen bölümü ile nefesleri kesmişti. Bebek ticareti yapan kişilere karşı yapılan operasyonda çeteyi çökerten Rıza Baba ve ekibi başarılarına yeni bir başarı daha eklemeyi bilmişti. Ancak Selin Erdal’ın peşini bırakmamış ve Erdal ile girdiği çatışmada Erdal’ı öldürmeyi başarmıştı. Bu arada kız kardeşi Yelda’yı ve bebeğini de kurtarmayı başarmıştı. Yelda’yı ambulans ile hastaneye yetiştirmiş ve Erdal’dan ise tamamen kurtulmuştu.

Arka Sokaklar 26 Ocak 466. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Selin silahını kaptırmış ve bir kaç kişinin o silahtan çıkan kurşun ile ölmesine dolaylı yönden neden olmuştu. Tüm bu gelişmeler üzerine Selin tutuklanıp cezaevine gönderilirken bu olaya en çok Mesut üzülmüştü. Her şey elbet düzelir derken Aylin’in bir operasyon sırasında önce sırtından ardından ise göğsünden vurularak yere serilmesi ekibe büyük bir darbe vururken Aylin’in ölüp ölmeyeceği ise merak konusu oldu. Tüm bu gelişmeler devam ederken bir de Bahar’ın bir operasyonda ağır yaralanması ekibi iyice dağıtmıştır.

[mavitext]Arka Sokaklar Aylin Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Arka Sokaklar 466. bölümde ekip bir operasyona çıkar. Operasyonda en önde bulunan Bahar bombacı ile karşı karşıya gelir. Ekipte içerdedir. Ancak bombacıyı etkisiz hale getirmek çok risklidir. Bombacı elideki düğmeye basar ve bombayı patlatır. Tüm ekip geriye doğru yere yığılırken en büyük yarayı Bahar alır. Bahar hemen ambulans çağrılarak hastaneye yetiştirilecektir. Ancak merak edilen konulardan biri Bahar kurtulabilecek mi? ölecek mi? Diziden çıkıyor mu soruları olur. Bu sorunun yanıtını 26 ocak yayınlanacak 466. bölümde bulacağız. Ancak Bahar’ın ölmeyeceğini düşünüyoruz. Diziye yeni katılan bir isim. O da diğerleri gibi zaman zaman vurulacak, yaralanacak, aldatılacaktır. Bu tip durumlar ekibin ruhunda vardır. Bu yüzden Bahar hastanede bir süre yattıktan sonra ekibe dahil olacak.

[saritext]Arka Sokaklar Çalan Unutama Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/saritext]

Arka Sokaklar 466. Bölüm Fragmanı

Etiketler: arka sokaklar bahar diziden çıkıyor mu arka sokaklar bahar ölecek mi arka sokaklar bahar yaşayacak mı arka sokaklar bahara ne oldu


Yorum yaz