Arka Sokaklar Doktor Mehmet Kimdir, Orak Özer Bilgileri?

Arka Sokaklar Doktor Mehmet Kimdir, Orak Özer Bilgileri?

Yazar: Emre Arka Sokaklar Kim Kimdir

Arka Sokaklar en uzun soluklu dizi olarak ekran macerasına devam ediyor. Dizi her hafta değişik bir hikaye ile evlerimize konuk oluyor. Tabi her hikaye bazen yeni karakterleri de beraberinde getiriyor. Doktor Mehmet karakteri de bunlardan birisi. Doktor Mehmet kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Doktor Mehmet karakterini canlandıran oyuncu Oral Özer’dir. Oral Özer 1983 İskenderun doğumludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda eğitim aldı. Daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro bölümü okudu. Eğitimini bırakmayan başarılı oyuncu Haldun Dormen’in asistanlığını yaptı.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tiyatro bölümünde okudu. Diğer taraftan tiyatro kedi’nin birçok projesinde de görev aldı. İlk tv macerası 2005 yılında beşinci boyut isimli dizi ile oldu. Sonrasında ise doktorlar, duvar, Leyla, ateşle barut, derman, emret komutanım, darbe, kara sevda, bir mucize olsun isimli projelerde yer aldı.

tıkla>>> Arka Sokaklar Dilek Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Oral Özer Asiye Kocaman cast ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.  Oral Özer’in eğitimi şu şekilde gerçekleşti; Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü, Medyapım Akademi Oyunculuk Eğitimi, Ankara Sanat Tiyatrosu Oyunculuk Eğitimi

Etiketler: arka sokaklar doktor mehmet kim arka sokaklar mehmet kim Arka sokaklar yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL