Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi? Özgür Ozan’ın Yeni Projesi Ne?

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi? Özgür Ozan’ın Yeni Projesi Ne?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Arka Sokaklar bu hafta yayınlanan yeni bölümüyle yine nefesleri kesti. Dizinin final sahnesinin ardından fragman yayınlandı. Ve yayınlanan fragmanın ardından Arka Sokaklar Hüsnü ölecek mi sorusu kafaları karıştırdı. Dizinin bel kemiği olan Hüsnü ölecek mi? Özgür Ozan diziden ayrılacak mı?

Dizinin son bölümünde izleyenler nefes kesen sahnelere tanıklık etti.  Dizinin yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine duygusal dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan 482. bölümünde Hüsnü, zorlu, yoğun ve sürekli hareket haninde olduğu bir gün geçirdi. Girdikleri operasyon sonucu bünyesi hastalığı nedeniyle daha fazla dayanamayan Hüsnü yığıldı kaldı. Hünsü derhal hastaneye kaldırılınca  Mesut hastanede Hüsnü’nün hasta olduğunu öğrendi.  Dizide bu duygusal anlar yaşanırken akıllara Hüsnü hastalığını yenebilecek mi? Yoksa Arka Sokakların en sevilen karakteri Hüsnü Çoban ölecek mi?

Çocuklar Duymasın dizisinin son bölümlerinde sürekli Selami’den bahsedilmesi ve diziye tekrar dahil olacağı yönünde açıklamaların yapılması akıllara Hüsnü ölecek ve Çocuklar Duymasın dizisine Selami olarak dönecek sorularını getirdi. Çocuklar duymasın dizisinde kılıbık bir erkek karakterine hayat veren Özgür Ozan Arka Sokaklar dizisinde bambaşka bir karaktere hayat veriyor. Bu iki karakter arasındaki uçurum zamanla daha da büyüyor.

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü karakterine hayat veren Özgür Ozan diziden ayrılmayacak. Bu kadar uzun soluklu bir dizide bu tarz heyecanların yaşanması normal. Özellikle dizinin sevilen karakteri üzerinden senaryoda hastalıklar, kazalar ve ölüm tehlikesi daha çok yazılıyor. Arka Sokaklar Hüsnü ölmeyecek.

 

Fakat dizinin sezon finali fragmanında ekibin operasyona çıkmayıp Hüsnü’nün yanında moral için gittikleri görülüyor. Bu da izleyicinin Hüsnü’nün öleceğine inandırılması için yapılan reytingsel hareketler.

Dizinin son bölümünde yaşanan diğer bir heyecan dolu gelişme ise Tunç’un ameliyatı oldu. Tunç teröristlerle girdiği çatışmada vurulmuş ve ölümden dönmüştü. Fakat tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Tunç, son bölümde kaderini belirleyecek bir ameliyata girdi. Tunç yürüyebilecek mi?

Arka Sokaklar Hüsnü ölecek mi? Sorusuna sizin yanıtınız nedir? Sizler Hüsnü’nün senaryo gereği diziden ayrılması durumunda dizinin reytinglerini nasıl etkileyeceğini düşünüyorsunuz?

Etiketler: arka sokaklar hüsnü çoban ölecek mi arka sokaklar hüsnü diziden ayrılacak mı arka sokaklar hüsnü ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL