Arka Sokaklar Hüsnü Evlenecek mi? Çocuklar Ne Tepki Verecek? Hüsnü Evlenmeli mi?

Arka Sokaklar Hüsnü Evlenecek mi? Çocuklar Ne Tepki Verecek? Hüsnü Evlenmeli mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının sevilen fenomen dizisi Arka Sokaklar’da Hüsnü Komiser evlenecek mi? Hüsnü Komser Suat Çoban’dan sonra evlilik hazırlığına girerken Gonca’ya evlenme teklifinde bulundu. Peki Hüsnü evleniyor mu? Çocuklar bu olaya ne tepki verecek? Yazımızda..

Arka Sokaklar Hüsnü Evlenecek mi? Çocuklar Ne Tepki Verecek?

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban geçen sezon Suat Çoban’ın vefatından sonra yalnız kalmış ve çocuklar ile başa çıkamaz olmuştu. Hüsnü Çoban yeni sezon ile birlikte evlenecek mi? diye izleyiciler de merak etmişti. Bu merak sanırım çok uzun sürmeyecek. Hüsnü Komiser Gonca Hanım ile tanışmış ve kendisinden çok hoşlanmıştı. Hatta eve yemeğe davet etmişti.

Hüsnü Komiser’in Gonca’yı eve getirmesi ile birlikte evde gergin anlar yaşandı. Dizide en çok merak edilen konulardan biri Hüsnü’nün bu evliliğe ne tepki vereceğiydi. Çocukların geneli bu duruma olumlu bakarken dizide anne kuzusu Tekin babasının yeni bir eş kararına olumsuz tepki vermiş hatta bunu daha da ileri taşıyarak evi terk etmişti. Diğer çocuklar ise Gonca Hanım’dan Tekin adına özür dilemişler ve Tekin’in moralinin bozuk olmasının annelerinin yerine bir başkasını koyamamasından kaynaklandığını belirtmişlerdi.

Arka Sokaklar yeni fragmanda Hüsnü Tekin’i bir sebepten dolayı gözaltına aldırır. Tekin’in evi terk etmesi ve babasının Gonca hanım ile olan münasebetine verdiği sert tepkiden dolayı Tekin’e bu şekilde muamele ediyor olabilir. Diğer taraftan Hakan’da yaptıkları ve düştüğü tuzak dolayısıyla görevi bırakıyor. Fragmanda şok bir gelişme de Hüsnü’nün evlilik teklifi. Hüsnü Gonca Hanıma evlenme teklifinde bulunuyor. Sizce Hüsnü evlenmeli mi? Evlenme isteğini nasıl değerlendiriyorsunuz? Tekin’in tepkisini doğru buluyor musunuz? Duygu ve düşüncelerinizi yorum sayfamızdan paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Arka Sokaklar Gonca Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Arka Sokaklar 461. Bölüm Fragmanı!

 

Etiketler: arka sokaklar hüsnü evlenecek mi arka sokaklar hüsnü evleniyor arka sokaklar hüsnü evlenme teklifi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL