Arka Sokaklar Kazım Kim? Oynadığı Diziler? Nereden Tanıyoruz?

Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna yeni bir karakter dahil oluyor. Sezon finaline az bir süre kala kadrosunu genişletmeye devam eden diziye Ömer Arpacı katıldı. Arka Sokaklar Kazım Kim? Oynadığı diziler ve kendisini nereden tanıyoruz. Hepsi ve daha fazlası haberimizin devamında…

Arka Sokaklar kadrosuna 182. bölüm itibariyle katılan Kazım karakteri Rıza babanın ekibine yeni katılan polis memurudur. Karaktere hayat veren Ömer Arpacı herkesi şaşırtan farklı bir rolle diziye dahil oldu. Daha önce komedi ağırlıklı dizilerde izlediğimiz Ömer Arpacı Arka Sokaklar dizisiyle adından çok söz ettirecek. Rıza babanın ekibine katılabilmek için büyük çaba sarf eden Kazım’ın seneler önce yaşadığı bir tesadüf hayatının yönünü değiştirecek.

Arka Sokaklar Kazım Kimdir?  Kazım yıllar önce ailesine yaptığı iyilik sebebiyle Rıza Baba’ya hayranlık ve saygı  duymaktadır. Aslen Trabzonlu olan Kazım,  Manisa’da iki suçlunun peşinden koşarken trafikte ezilmek  üzere olan iki küçük çocuğu kurtarmıştır. Ödül olarak çok istediği Rıza Baba’nın ekibine dahil olmayı hak etmiştir.

Ömer Arpacı Kimdir?  25 Ocak 1982 yılında Trabzon’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk dizi kariyerine Çiçek Taksi dizisinde çok küçük bir rol ile başlayan oyuncu, Fırtına ve Avrupa Yakası dizilerinde oynadığı Karadenizli karakterler ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Yalan Dünya adlı dizide kendinden taviz vermeyen Reis karakterini canlandırdı. Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin yazdıkları ve Haluk Bilginer’in de katılımıyla jürilik yaptıkları skeçlerden oluşan bir yarışma programında oyuncu olarak yer aldı.