Arka Sokaklar Rıza Baba Diziden Ayrıldı mı? Neden Yok

Arka Sokaklar Rıza Baba Diziden Ayrıldı mı? Neden Yok

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Arka Sokaklar Rıza Baba Diziden Ayrıldı mı? Neden Yok? Kanal D’nin yıllardır sevilerek izlenen polisiye türündeki dizisi Arka Sokaklar 10 Nisan Cuma günü yayınlanan 549.bölümüyle yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Yayınlanan son bölümünde ekip, kaçırılan küçük bir kızı bulmak için seferber oldu. Olayı araştırdıkça ilginç şeylerle karşılaştılar.

Şüphelilerden çoğunun akli dengesi yerinde değildir. Küçük bir ayrıntıdan yola çıkarak kızın yerini tespit eden ekip, belirlenen adrese gittiklerinde kendilerini şok eden başka bir durumla karşılaşır.

Rıza Baba Neden Yok? Diziden Ayrıldı mı? Korona virüsü dolayısıyla çekimlere birkaç hafta ara verildikten sonra, Arka Sokaklar ekibi 551.bölümü ve stok bölümler çekmek için sete döndü.

Bu çekimlerde Rıza Babanın(Zafer Ergin) görülmemesi ve çekimlerde yer almaması seyircide merak uyandırdı. Arama motorlarına Rıza Baba neden yok,  Diziden ayrıldı mı, diye yazarak bilgi aratmaya başlandı.

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Arka Sokaklar stok bölümleriyle ekrana geliyordu. Yeni bölümlerin çekimleri için sete giden kadroda Rıza Baba’nın olmaması dikkatlerden kaçmadı. 549. ve 550. bölümlerde hasta olmasından dolayı yer almayan Merve Oflaz’dan sonra şimdi de Rıza Baba yok.

Corona virüsü kapsamında alınan tedbirlerden ötürü, 78 yaşında olan usta oyuncu Zafer Ergin(Rıza Baba), 65 yaş üstüne gelen sokağa çıkma yasağına takıldı. Diziden ayrılma gibi bir durumu söz konusu olmayan Rıza Baba bu durum ortadan kalkar kalkmaz yeni bölümlerde yine ekibin başında olacaktır.

Etiketler: Arka sokaklar riza baba diziden ayrildi mi Arka sokaklar riza baba nerede Arka sokaklar riza baba yeni projesi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL