Arka Sokaklar Şebnem Kimdir? Ali’nin Üvey Kardeşi

Arka Sokaklar dizisine yeni karakterler giriş yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’a Şebnem isminde bir karakter dahil oldu. Şebnem kimdir, gerçek adı ne?

Şebnem karakteri dizide Ali’nin üvey kardeşi olarak karşımıza çıkacak. Babası Nasuh ile beraber bir anda Ali’nin hayatına giriş yapıyorlar. Tabi bu gelişme dizide farklı olayların ekranlara gelmesine neden olacak. Şebnem kimdir, nereden tanıyoruz?

Şebnem karakterini canlandıran oyuncu Ebru Öztürk’tür. Ebru Öztürk’ü Türkiye 2016 yılındaki Survivor yarışmasından tanıdı. Ebru Öztürk model ve aktirist olarak kariyerine devam etmektedir. Aslen voleybolcu olan güzel oyuncu bir zamanlar Fenerbahçe’de oynadı.  20 Haziran 1986 Berlin doğumlu olan Öztürk,  Eskişehir’de okumuştur.

Oyuncu Bekir Aksoy ile Bir zamanlar aşk yaşamıştı. Bu aşkı ile magazin kulislerinde gündem olan Ebru, kariyerine oyunculuk ve mankenlik ile devam etmektedir. Arka Sokaklar dizisinde de Şebnem ismiyle şimdilik yan karakter olarak ekranlara gelecek.

Arka Sokaklar‘ın bu haftaki bölümünde tam 5 karakter diziye giriş yapıyor. Bunlar kısaca şu şekilde; Faruk Öngören, Ali komiserin babası Nasuh’u; Ebru Öztürk, Ali’nin üvey kardeşi Şebnem’i; Ayçin İnci, Canan’ı; çocuk oyuncu Ada Arca, Canan’ın kızı Ceren’i ve son olarak Ahmet Pınar ise Firaz karakterini canlandıracak.