Arka Sokaklar Selin’e Ne Oldu? Selin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar Selin’e Ne Oldu? Selin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar kaldığı yerden devam ederken dizinin son bölümünde Selin deşifre olmuş ve yaralıdır. Mesut ise Selin’i yaralı olarak kurtarırken İstanbul’a getirir ve hastanede ameliyata alınır. İzleyiciler Selin’e ne olduğu ölüp ölmeyeceği ve diziden çıkıp çıkmayacağını merak eder. Peki Selin ölecek mi? Diziden çıkacak mı? Tüm bilgiler yazımızda.

Arka Sokaklar Selin’e Ne Oldu? Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar tüm heyecanı ve aksiyonu ile devam ederken dizide Selin’in Suriye topraklarında gizli görevde iken deşifre olması ve sonrasında kurtarmak istediği Can’ın annesi tarafından vurulması dizinin son bölümüne damga vurmuştu. Selin bu cendereden nasıl kurtulacaktı. Herkesin terk ettiği yerde onu kurtaracak isim sevdiği adam Mesut olacaktı. Mesut Suriye topraklarına girmiş ve Selin için hayatını feda edecek kadar riske girmiştir.

Mesut teröristlere yakalanır ve büyük bir işkenceye maruz kalır. Bu sırada Rıza Baba dayanamaz ve arkadaşı Salim ile Mesut’un bulunduğu yere operasyon yapar. Mesut’u kurtarırlar. Ancak Selin hala ellerindedir. Bunun üzerine harekete geçerler ve Selin’i Mesut bulur ve araba ile uzaklaşırlar. Ancak yolda teröristlerin saldırısına maruz kalırlar. Mesut ve Selin kaçarken Rıza ile Salim geride kalır ve merkeze dönerler. Merkezde bir erkek bir kadın polis cesedi bulunduğuna dair telsiz anonsu tespit edilir.

Rıza baba ve Hüsnü ölüde olsa arkadaşlarını orada bırakmayacaklardır. Hemen harekete geçerler ve bir anda ortalık karışır. Karşıdan zararlı unsurlar tespit edilir. Bir bakarlar ki Mesut elinde Türk bayrağı Selin ile birliktedir. Hemen yanlarına giderler. Selin ağır yaralıdır. Mesut teröristlerin peşlerini bırakmaları için telsizden kendisi anons etmiştir. Bunda da başarılı olmuştur.

Yeni bölüm fragmanında ise Selin hastaneye kaldırılır ve tüm ekip olaydan haberdar edilir. Selin hemen ameliyata alınırken Selin’in hayata tutunup tutunamayacağı ise belirsizliğini korumaktadır. Benim düşünceme göre Selin ölmeyecektir. Diziden çıkacağına dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Selin gözelerini açacak ve ekip ile birlikte kaldığı yerden devam edecektir. İzleyiciler de Selin’in bir an önce ekibe sağ sağlim katılmasını arzu etmektedirler.

Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı

Etiketler: arka sokaklar 23 şubat selin ölecek mi arka sokaklar selin diziden çıktı mı arka sokaklar selin öldü mü arka sokaklar seline ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL