Arka Sokaklar ve Beyaz Show Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Arka Sokaklar ve Beyaz Show Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Kanal D  ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 13 Nisan günü yayınlanması beklenen yeni bölümü yayınlanmadı. Yerine dizinin tekrar bölümleri geldi. Bu durumda Arka Sokaklar izleyicileri yeni bölümün neden yayınlanmadığını merak etti. Peki Arka Sokaklar 477. bölümü neden yayınlanmadı? 

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar ve Beyaz Show cuma günleri yeni bölümleri ile izleyici ile buluşurken bu hafta 13 nisan günü ekranlarda yeni bölümleri yayınlanmadı. Arka Sokaklar dizisi izleyenleri ise dizilerinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığını sorguladılar. Son bölümleri ile heyecanın doruk noktasına geldiği Arka Sokaklar neden yayınlanmadı? Arka Sokaklar’dan sonra gelen Beyaz Show neden yok?

Arka Sokaklar dizinin yeni bölümünün yayınlanmasının nedeni 13 nisan günü Kanal D yayın akışında da yer verilen Miraç Kandili Özel Programı’nın olmasından kaynaklanmaktadır. Saat 21.30’da yayınlanacak Miraç Kandili Özel Programı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Camii’nden özel olarak yayınlanacak. Saat 20.00 itibariyle Arka Sokaklar’ın tekrar bölümleri ekranlarda olacak. Saat 21. 30’da ise Miraç Kandili Programı yayınlanacak.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Beyaz Show ise saat gece 12.00’den sonra ekranlara geliyordu. Beyaz Show’da kandil programı nedeniyle yayınlanmayacak. Beyaz Show yerine yerli dizi ekranlarda olacak. Beyaz Show ve Arka Sokaklar yeni bölümleri ile gelecek hafta ekranlarda olacak. Arka Sokaklar 477. bölümünde Umut’un kaçırılmasında etkisi olan Şükran terör suçlusu olarak kabul ediliyor. Ekip ve özel terör ekipleri çok ciddi bir çatışma içine girer.

Selin Umut’un kaçırılmasından dolayı yıkılmıştır. Mesut Umut’u kaçıranların arkasından amansız bir takibe düşer. Fermanı kaçıran ekibin imaj çizilmiştir. Rıza Baba ve ekibi Fermanı yakalamak için uğraşır. Öte yandan Tekin nezarete düşerken, Metin ise kardeşi Tekin’i kurtarmak için adamların peşine düşmüş ve silah sesleri herkesi irkmiştir.

Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 13 nisan arka sokaklar yeni bölüm neden yayınlanmadı 13 nisan beyaz show neden yayınlanmadı arka sokaklar 13 nisan neden yok beyaz show 13 nisan neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL