Arka Sokaklar Volkan Öldü mü, Boğaç Aksoy Diziden Ayrıldı mı?

Arka Sokaklar heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelirken şok bir gelişme yaşandı. Bombalı polis aracını süren Volkan aracın patlaması sonucu ağır yaralanır. Volkan öldümü , ölecek mi, Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar 506. bölümle 22 Şubat Cuma günü seyircisi ile buluştu. Bölümde Selin’in annelik yaptığı yiğeni Umut ve Volkan bombalı saldırı sonucu ağır yaralanırlar. Umut ve Volkan öldü mü?

Derman yine yapmış yapacağını ve devriye arabasına bolba yerleştirmiştir. Masut’u yok etmeye kararlı olan Derman, ilk fırsatta Mesut’u havaya uçuracaktır. Volkan ve Mesut Umut’u kreşten alıp yola çıkarlar. Ancak Mesut araçtan erken iner. O sırada araç infilak eder. Araçta ise Umut ve Volkan bulunmaktadır.

Olay sonrası Mesut Volkan’ı çıkarır ancak küçük Umut ortalarda yoktur. Selin olay yerine geldiğinde ise şok yaşar. Yiğeni Umut yoktur ve Volkan kanlar içerisinde yerde yatmaktadır. Umut öldü mü, Volkan ölecek mi? Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar’da Volkan karakterini canlandıran Boğaç Aksoy diziden ayrılmayacaktır. Ağır yaralı olarak araçtan çıkan Volkan hastanede tedavi gördükten sonra tekrar ekibe katılacaktır.