Arka Sokaklar Volkan Öldü mü, Boğaç Aksoy Diziden Ayrıldı mı?

Arka Sokaklar dizisi muhteşem bir sezon finali ile ekranlara geldi. 14 Mayıs Cuma günü sevilen dizi 521. Bölüm ile sezon finali yaptı. Sezon finalinde Volkan vuruldu. O anda izleyiciler Volkan öldü mü, diziden ayrıldı mı diye sormaya başladı. Arka Sokaklar Volkan öldü mü, Boğaç Aksoy diziden ayrıldı mı?

13. sezondur ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisi 13.sezonu da geride bırakıyor. Tabi her bitiş ayrılıkları da beraberinde getiriyor. Dizinin sezon finalinde Volkan ve Mesut vuruluyor. Volkan’ın vurulması izleyicilerde şok etkisi yaptı. Çünkü her dizide sezon finalinde mutlaka birkaç isim diziden ayrılır.

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterini canlandıran Boğaç Aksoy diziden ayrıldı mı? Arka Sokaklar Kanal D’nin en uzun soluklu dizisi. Aslında tüm diziler arasında en uzun soluklu dizi ünvanını hala koruyor. Diziden bir çok isim girdi ve çıktı. Bunlar arasında bir çok ünlü isimlerde yer alıyor.

Örneğin Uğur Pektaş, Gamze Özçelik, Çağla Kubat, Berk Oktay, Zeynep Beşerler, Can Nergis, Gülcan Aslan ve Beril Kayalar gibi isimler dizinin başrol oyuncuları arasında hep yer almış ancak daha sonra senaryo gereği yada bazı anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılmışlardır. Peki Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakteri ölecek mi, Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda dizide yer almayacak oyuncular var. Bunlar arasında Volkan var mı şuan için belli değil. Bazı isimler netleşti. Örneğin Aylin karakteri dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Aylin karakterine hayat veren Özlem Çınar diziye veda ediyor. Volkan karakterinin ise ölüp ölmeyeceği, diziye veda edip etmeyeceği şuan için belirsizliğini koruyor.

Arka Sokaklar dizisi 2019-2020 yeni sezon 14.sezonda yeni gelen ve çıkan oyuncular kimler olacak? Arka Sokaklar dizisi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Tıkla>>> Arka Sokaklar 2019-2020 Yeni Sezon 14. Sezonda Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular

Bildiğiniz gibi Volkan karakteri dizinin önceki bölümlerde de vurulmuş ve öldü ölecek derken diziye kaldığı yerden devam etmişti. Peki o zamanlar neler yaşanmıştı, bizler ne yazmıştık. İşte daha önceki Volkan’la ilgili yaşanan gelişmeler…

Arka Sokaklar heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelirken şok bir gelişme yaşandı. Bombalı polis aracını süren Volkan aracın patlaması sonucu ağır yaralanır. Volkan öldümü , ölecek mi, Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar 506. bölümle 22 Şubat Cuma günü seyircisi ile buluştu. Bölümde Selin’in annelik yaptığı yiğeni Umut ve Volkan bombalı saldırı sonucu ağır yaralanırlar. Umut ve Volkan öldü mü?

tıkla>>> Arka Sokaklar Mesut Diziden Çıktı mı? Hangi Dizide Oynayacak?

Derman yine yapmış yapacağını ve devriye arabasına bolba yerleştirmiştir. Masut’u yok etmeye kararlı olan Derman, ilk fırsatta Mesut’u havaya uçuracaktır. Volkan ve Mesut Umut’u kreşten alıp yola çıkarlar. Ancak Mesut araçtan erken iner. O sırada araç infilak eder. Araçta ise Umut ve Volkan bulunmaktadır.

Olay sonrası Mesut Volkan’ı çıkarır ancak küçük Umut ortalarda yoktur. Selin olay yerine geldiğinde ise şok yaşar. Yiğeni Umut yoktur ve Volkan kanlar içerisinde yerde yatmaktadır. Umut öldü mü, Volkan ölecek mi? Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar’da Volkan karakterini canlandıran Boğaç Aksoy diziden ayrılmayacaktır. Ağır yaralı olarak araçtan çıkan Volkan hastanede tedavi gördükten sonra tekrar ekibe katılacaktır.