Arka Sokaklar Zeliş (Zeliha) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Arka Sokaklar

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar tüm heyecanı ile devam ederken dizide Zeliş’in işi yüzünden tehlikeli kişilerle birlikte olması başına büyük bir bela açacaktır. Arka Sokaklar izleyicileri Zeliş’in ölüp ölmediğini ve diziden çıkıp çıkmadığını merak ettiler. Peki Zeliha ölecek mi, diziden çıkacak mı? Tüm bilgiler yazımızda sizlerle.

Arka Sokaklar Zeliş (Zeliha) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 15 Şubat cuma günü yayınlanacak 505. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Zeliha işi sosyal medyada bir kampanya oluşturur. Ancak bir sorun vardır. Bu kampanya bazı kesimleri tedirgin etmiş ve Zeliş tehlikelinin tam ortasında kalmıştır. Zeliş’in vurulup vurulmadığı, vurulduysa ölüp ölmediği merak edildi.

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü’nün büyük kızı Zeliha artık gazeteci olmuş ve büyük bir gayretle haber bulma peşindedir. Ancak deneyim sahibi babası Hüsnü kızı Zeliş’i uyarır. Zeliş her zamanki gibi babasının sözüne uymaz. Burada gözler Suat’ı arar. Zira Suat olsaydı Zeliş bu işi yapmazdı. Zeliş artık evlenecek yaşa gelmiş, iş sahibi olmuş ve kendi kararlarını kendisi verecektir. Bu durum Hüsnü’nün elini kolunu bağlamaktadır. Kızı Zeliş’e söz geçirememiştir. Peki neler bu bölümde neler yaşandı kısaca hatırlayalım. 

Derman terörist evlerinden birine sığınmıştır ve yeni planlar yapmaya hazırlanır. Derman adamlarıyla birlikte polis çevirmesine yakalanır. Önce çatışmayı dener ancak kurtulamayacağını anlayınca kendisiyle birlikte arabayı da patlatır. Derman’dan kurtuldukları için herkes derin bir oh çekebilecek midir?

Zeliha, kocası Fedai tarafından defalarca bıçaklanan Serpil’in haberini yapmaktadır. Fedai, hastaneden çıktıktan sonra da kadının peşini bırakmaz. Serpil’i arayarak tehditler savurur. Serpil’in akrabası ile ilişkisi olduğunu iddia edip, şüphelendiği kişiyi de öldürür.

Fedai’nin Serpil’in akrabasını öldürdüğü delillerle kanıtlanır. Hakkında yakalama kararı çıkar ancak Fedai polis kılığındaki adamını göndererek, Serpil’i kaçırır. Zeliha da Serpil için haber ve röportajlar yapmıştır. Fedai Zeliha’yı da, kız kardeşi İkbal’e kaçırtır. Göl kenarında Zeliha’nın etrafa saçılmış eşyaları bulunur. Hüsnü kızının öldüğünü düşünüp sinir krizi geçirmektedir.

Arka Sokaklar 15 Şubat 505. bölümünde Hüsnü başta olmak üzere tüm aile fertleri şok geçirmiş, sinir krizi yaşamaktadırlar. Arka Sokaklar’da Zeliş’in vurulup öleceğini düşünüyor musunuz? Zeliş diziden ayrılır mı? Zeliş’in ayrılması diziyi izlemenizde bir değişikliğe neden olur mu?

Arka Sokaklar 505. Bölüm Fragmanı

Etiketler: arka sokaklar 9 mart zeliş öldü mü arka sokaklar zeliş diziden çıktı mı arka sokaklar zeliş ölecek mi arka sokaklar zelişe ne oldu


Yorumlar

  • Eda

    Zeliş ayrılırsa ben daha izlemem onlar tam bir aile zaten suatdan sonra kötü oldu şimdi daha kötü olur

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL