Arka Sokaklar Ekrem Karaca Kim? Özel Harekatçı Ekrem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi Hangi Dizilerde Oynadı

Arka Sokaklar Ekrem Karaca Kim? Özel Harekatçı Ekrem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi Hangi Dizilerde Oynadı

Yazar: Emre Arka Sokaklar Dizi Haberleri

Zafer Ergin (Rıza Soylu), Şevket Çoruh (Mesut Güneri), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Koçoğlu), Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar),Boğaç Aksoy (Volkan), Özlem Çınar (Aylin Aydın),  Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Alp Korkmaz (Ali Akdoğan), Alptekin Serdengeçti, Ferit Kaya, Atsız Karaduman gibi oyuncularla yola koyulan Arka Sokaklar dizisi Ekrem Karaca adında bir karakterle seyirciye merhaba diyor. Arka Sokaklar Ekrem Karaca Kim? Özel Harekatçı Ekrem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi Hangi Dizilerde Oynadı gibi soruların yanıtsız kalmadı.

Dizi 500 bölümü ile 21 Aralık cuma akşama yeni yüzlerle izleyici karşısına geçti. Bunlardan bir tanesi Arka Sokaklar dizisi doktor Ebru olurken diğeri ise dizide özel harekatçı rolüyle seyirci ile buluşacak olan Ekrem Karaca oldu. Uzun süredir Kanal D ekranlarında yerini koruyan ve tahtanın sallanmasına fırsat vermeyen Arka Sokaklar dizisi diziye yeni giren karakterlerle çok daha iyi seviyelere ulaşacaktır.

Bu hafta dizide Hüsnülerin mahallesi’ne taşınan Meryem isimli bir kadınla olan diyalogları göreceğiz. Bir yandan Zeliha ve Tekin’in meryem’den hoşlanmadığı için ona karşı takındıkları tavır izlerken, diğer yandan da Nazike’nin Hüsnü ve Meryem’i yakınlaştırıp aralarını yapmasını izleyeceğiz.

Bu arada Rıza komiser ise göreve iade yazısının gelmesi ile artık mesleğe dönmesinde hiçbir engel kalmadığını öğrendi. Arif müdür İl emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaparken, yerine Engin müdürün atandığını izleyeceğiz.

Polisiye, aksiyon, dram, komedi ve maceranın bir arada olduğu diziye Ekrem Karaca dahil oldu.Arka Sokaklar Ekrem Karaca’nın gerçek adı ise Osman Albayrak’tır. Osman Albayrak’ın hayatına kısaca bir göz atacak olursak;

Osman Albayrak 1977 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. 1.80 boyu,  kahverengi gözleri vardır. Ankara Üniversitesi Dil tarih coğrafya Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Arka sokaklar dizisi Ekrem Karaca’nın oynadığı diziler e gelecek olursak ilk olarak 2003 yılında oyunculuk kariyeri için kolları sıvamıştır.

Serseri, Köpek, Adak, Makber ve Yeter dizilerinde rol alan oyuncu TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve burada Batuhan karakterine hayat vermiştir. Kendini gösterdiği ve büyük kitleler tarafından en çok beğenildiği karakteri ise Diriliş Ertuğrul dizisinde oynadığı Batuhan karakteri olmuştur. Şimdi ise Kanal D ekranlarının en iddialı dizisi yıllardır izleyiciyi kaybetmeden ekranlarda yerini alan aArka Sokaklar dizisinde Ekrem Karaca özel harekatçı ekran olarak izleyici karşısına geçmistir.

[kirmizitext]Arka Sokaklar Doktor Ebru Kim? Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Neler[/kirmizitext]

Etiketler: Arka sokaklar ekrem karaca kim arka sokaklar oynadığı diziler arka sokaklar özel harekatçı ekrem karaca gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL