Aşk Ağlatır Ada Kim? Gerçek Adı Ne, Sevgilisi Var mı? Ada’nın Kıyafetleri ve Markaları!

Aşk Ağlatır Ada Kim? Gerçek Adı Ne, Sevgilisi Var mı? Ada’nın Kıyafetleri ve Markaları!

Yazar: Emre Aşk Ağlatır Dizi Kıyafetleri

2020 yılında Show TV ekranlarına gelecek olan aşk dizisinin kadrosu da belli oldu. Aşk Ağlatır dizisi kadın başrol oyuncusu olarak TV karşısına geçecek olan Hafsanur Sancaktutan Ada karakterine hayat verecektir. Aşk Ağlatır dizisi yönetmen koltuğunda Gökçen Usta bulunurken, Yelda Eroğlu senaryosunu yazmaktadır.

Aşk Ağlatır dizisi Konusu Özeti

Aşk Ağlatır dizisinin konusuna gelecek olursak dizide 6 gencin hayat hikayesi anlatılacak. Daha çok aşk kokacak dizi show tv ekranlarında yayin akışına girecek. Eylül ayında başlaması beklenen dizinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin hazırlıkları devam ederken daha başlamadan başrol oyuncularının hayat hikayesi araştırılmaya başlandı. Özellikle gençlerin dikkatini çeken yeni yetme dizi oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ilgi odağı oldu. Peki Hafsanur Sancaktutan kim? Yaşı kaç sevgilisi varmı?

Ask Aglatur dizisi tanidik yuzlerden olmamasi sebebiyle oyunculuğu izleyicilerde merak uyandırıyor? Aşk Ağlatır dizisi Ada kim diye merak ediliyor. Bizde sizler için araştırdık ve Aşk Ağlatır dizisi Ada nin sevgilisi var mibyok mu bilgi topladik.

Aşk Ağlatır Hafsanur Sancaktutan’ın Sevgilisi var mı kim?

Hafsanur Sancaktutan’ın Sevgilisi var. Yani sosyal medya hesaplarını azıcık kurcaladigimızda Aşk Ağlatır dizisi Hafsanur Sancaktutan’in sevgilisi Oğulhan Sayar olduğunu öğrendik. Yeni gözde çiftimize mutluluklar diler Aşk Ağlatır dizisi Ada nin oynadığı dizilere dönebiliriz.

Aşk Ağlatır Ada Hangi Dizilerde Oynadı?

Hafsanur Sancaktutan çok tanıdık bir sima değil. Fakat geçtiğimiz yıllarda yine show tv ekranlarında yayımlanan ve kadrosunda Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay gibi basarili oyuncuların yer aldığı Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile akıllara kazındı. Yine Show tv ile yollarını ayıramayan Hafsanur Sancaktutan Servet dizisinde canlandırdığı karakterle de ilgiyi üzerine çekti.

Aşk Ağlatır Ada’nın Kıyafetleri ve Markaları Fiyatı

Aşk Ağlatır Ada’nın Kıyafetleri ve markalarına geçmeden önce Ad ile ilgili karakter bilgisi verelim. Aşk Ağlatır dizisinde Ada onceleri küçük yerde yasamıs daha sonra Istanbula taşınmış ve burada da tüm zorluklara göğüs germiş azmini hiç kaybetmemiş güzel bir kızdır. Dizinin adından da belli oldugu gibi Ada aşk yüzünden çok aglayacak.

Oyunculugunun yaninda aşk ağlatır dizisi adanin giydigi kiyafetkerde çok konuşulacak. Bizde dizi başladığında farklı bir başlık altında giyilen kıyafetleri ve markaları sizler için araştırıp buradan yayına vereceğiz. Bizi takip etmeye devam edin

Etiketler: aşk ağlatır ada kimdir aşk ağlatır ada'nın gerçek adı aşk ağlatır adanın sevgilisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL