Aşk Ağlatır Ada’nın Kız Kardeşi kimdir, Gerçek Adı Ne, Oynadığı Diziler

Aşk Ağlatır Ada’nın Kız Kardeşi kimdir, Gerçek Adı Ne, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Aşk Ağlatır Kim Kimdir

Aşk Ağlatır dizine yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizide Ada karakterinin kız kardeşi olarak karşımıza çıkan karakter Bizim Hikaye dizisinden tanıdığımız bir oyuncu. Güzelliği ile dikkat çeken sarışın güzel kimdir, Ada’nın kız kardeşi kim?

Aşk Ağlatır dizisine Ada’nın kız kardeşi ve Cevdet Yalçın’ın diğer kızı olarak karşımıza çıkan oyuncu Melisa Döngel’dir. Sarışın güzel kısa bir aradan sonra Aşk Ağlatır dizisi ile evlerimize konuk oldu. Daha önce Bizim Hikaye dizisinde gördüğümüz Melisa Döngel bu dizide Ada’nın kıza kardeşini, Cevdet Yalçın’ın kızını canlandırıyor.

Melisa Döngel kimdir?

Melisa Döngel 1999 İstanbul doğumludur. 174 cm boyunda olan güzel oyuncu 55 kg ağırlığındadır. Lisede iç mimarlık okuyan Melisa Döngel psikoloji okumak istemektedir. Şuan da her hangi bir üniversite geçmişi yoktur. Ancak oyunculuğa merak sardığı için kariyerini o yönde çizmeye çalışmıştır. Bu anlamda Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk televizyon deneyimini Kanal 7’de yayınlanan Elif dizisi ile yapmış ve bu dizide Süreyya karakterini canlandırmıştır. Sonrasında ise Arka Sokaklar, Hangimiz Sevmedik isimli dizilerde rol almıştır. En son ise Bizim Hikaye isimli dizide Deniz karakteri ile karşımıza çıkmış ve performansı ile sektörde ses getirmiştir.

Tabi instagramdaki takipçi sayısı da bir hayli dikkat çekiyor. İşin uzmanları 2016 yılında açılan bir sayfa, 110 fotoğraf ile 300k üzeri takipçiye ulaşması mümkün değil diyor. Belli ki genç oyuncu takipçi satın almış, beğeni kastırmış gibi yorumlar da sosyal medya da bir hayli fazla. Bunlar elbette işin dedikoduları. Belki de haklılar.

Ancak güzelliği ve performansı ile dikkat çeken bir oyuncunun ajans yönlendirmesi ile böyle bir yol izlemesi pekte şaşırmasa. Elbette profesyonel bir yardım alacaktır ve bu kişi zaten oyunculuk kariyeri üzerine yoğunlaşmış bir isim. Popüler olmak zorunda, sayfasını kastırmak zorunda vs vs.. Melisa Döngel’e yeni dizisinde başarılar dileriz. İşte Melisa Döngel’in muhteşem bir kaç resmi…

 

Etiketler: aşk ağlatır adanın kardeşi aşk ağlatır cevdet'in kızı kim aşk ağlatır melisa döngel kim aşk ağlatır yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL