Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Aşk Ağlatır

Love That Makes You Cry isimli diziden uyarlanan ve Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk Ağlatır dizisinin çekimleri Ağustos ayının ilk haftasında başlamıştı. Dizinin nerede çekildiği ve dizi setinin nerede olduğu fanlar tarafından çok merak ediliyor. İşte Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede, ayrıntılar…

Taşradan kaçıp İstanbul’a gelen iki gencin aşk ve vicdanları arasında seçim yapma sınavını ekranlara getiren Aşk Ağlatır dizisi çekimleri başladı. Dizinin başrollerinde Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Dizi setinden gelen fotolar oldukça ilgi gördü. Dizinin ilk sahneleri Susurluk’ta çekilmeye başladı.

Hikayeye uygun olarak taşrada başlayan dizinin ilk sahneleri doğal olarak taşrada çekiliyor. Bunun için en uygun mekanlar Susurluk’ta bulundu. Dizinin ilk sahneleri Susurluk’ta çekiliyor. Sonrasında ise çekimler İstanbul’a taşınacak.

tıkla>>> Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Aşk Ağlatır bir uyarlama dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Malum ülkemizde uyarlama dizileri pek tutmaz ve tutanlarda bir elin parmağını geçmez. Böyle düşününce Aşk Ağlatır dizisinin de işi zor gibi. Kurgunun iyi olmasının yanı sıra mekan seçimleri ve oyunculuklarından iyi olması gerekiyor. Bakalım dizi bunu başaracak mı? Aslında dizi daha başlamadan hakkında yapılan eleştiriler bir hayli arttı.

Aşk Ağlatır 2. tanıtım fragmanındaki sahneler izleyiciler tarafından tepki çekmiş ve Rtük’e şikayetler yağmıştı. Dizi severler bu dizinin daha başlamadan bitmesi gerektiğini söylemişlerdi. Kadına şiddet konularının da işlendiği dizide bazı sahneler rahatsız edici şekilde. Diziye bir uyarı yada ceza gelebilir. En kötüsü ise yayından kaldırılabilir.

Etiketler: aşk ağlatır çekimleri nerede aşk ağlatır dizi seti nerede aşk ağlatır dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL