Aşk Ağlatır Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu, Yorum Sayfası

Aşk Ağlatır Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu, Yorum Sayfası

Yazar: Emre Aşk Ağlatır

Show Tv 8 Eylül Pazar günü yeni bir dizisini yayın akışına dahil etti. Aşk Ağlatır dizisi dram ve aşk türünde ekranlara geliyor. Başrollerini Deniz Can aktaş ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümü ile ne kadar izlendi, reytingleri nasıl, dizi tuttu mu, devam eder mi?

Türkiye’de dizi sektörü çok acımasız. Yılda 100e yakın dizi ekranlara gelirken bunlardan çok azı ekran serüvenine devam etme şansı yakalıyor. Kimisi gününü ayarlayamıyor, kimisi kadrosunun güçsüzülüğünden erken b-pes ediyori, kimisi hikayeden kaybediyor kimisi de gerçekten şansız oluyor. Hal böyle olunca bir çok dizi ekranlara veda etmek zorunda kalıyor.

Aşk Ağlatır dizisi 2019 Eylül ayında ilk bölümü ile ekranlara geldi. 8 Eylül 2019 pazar günü birinci bölümü ile sevenleriyle buluştu. İstanbul’a gelen taşra gençlerinin başlarından geçen olaylar, aşklar ve verdikleri kararlar ile hayatlarında yaşanan değişiklikler dizinin genel hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin hikayesi biraz zorlama gibi geldi. Bu tarz hikayeler oldukça fazla işlendi ülkemizde.

Daha çok dram konusu dizide işlendi. Fakir ve taşralı bir kızın İstanbul’da yaşam mücadelesini izledik ve izliyoruz. Tabi başrol oyuncularının performansı oldukça beğeni topladı. Yusuf ve Ada karakterlerini canlandıran Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan’ın oyunculukları ilk bölümden takdir topladı. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Aşk Ağlatır nerede çekiliyor, dizi seti nerede sorularının cevaplarını BURADAN okıuyabilirsiniz.

tıkla>>> Aşk Ağlatır Dizisi Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Kim Söylüyor, Sözleri ve Videosu

Aşk ağlatır genelde genç oyunculardan oluşuyor. Kadrosunda Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Hasan Küçükçetin, Yağız Can Konyalı, Eda Şölenci, Oktay Çubuk ve Deniz Altan gibi isimler yer alıyor. Aşk Ağlatır dizisi karakterleri ve oyuncu kadrosunu BURADAKİ yazımızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler: aşk ağlatır izlendi mi aşk ağlatır reytingleri aşk ağlatır tuttu mu izlenme oranları reyting


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL