Aşk Ağlatır Nalan Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Show Tv ekranlarında yeni başlayan bir dizi, Aşk Ağlatır. Dizi gençlik dizisi olarak ekranlara geliyor ki kadrosundan da belli. Dizide bazı yeni yüzler de mevcut. bunlardan birisi de Nalan karakteri. Nalan kimdir, yakından tanıyalım.

Aşk Ağlatır Dizisi Nalan Karakteri Kimdir?

Nalan karakteri Aşk Ağlatır dizisinin önemli karakterlerinden. Nalan 25 yaşında. İstanbul’da iki yıllık bir üniversite okumuş. Sonrasında memleketi Sivrihisar’a geri dönmek yerine İstanbul’da bir işe girmiş. Bir plazada çalışıyor, son derece havalı, bakımlı, özenli bir şehir kadınıdır. Nalan, büyürken ailesinin beceriksizlikleri yüzünden çevresindekiler tarafından çok horlanmış, ezilmiş. Yıllarca kendini çirkin ve değersiz görmüş.

İstanbul’da her şeye yeniden başlamak istemesinin sebebi bu. Başkasının desteği olmadan ayakta durabileceğini bilmiyor henüz, bu yüzden sürekli birilerine tutunma derdinde. Güzel ve narin bir kadın. Bakımlı, şık elbiseler giymeyi seven, uzun topuklulara, büyük aksesuarlara bayılan bir stili var.

tıkla>>>> Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Aşk Ağlatır Dizisi Eda Şölenci Kimdir?

Nalan karakaterini canlandıran oyuncu Eda Şölenci‘dir. Eda Şölenci 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş. Aslen Makedonya göçmeni bir aileden olan Eda Şölenci, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. İlkokul ve ortaokul süresince halk ve modern dansların yanı sıra tiyatro ile ilgilendi. Dans yaptığı zamanlarda ekibi ile Balkanlarda bir çok festivale katıldı. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesini kazandı.

Üniversite için İstanbul’a yerleşen genç ve güzel oyuncu Eda Şölenci, burada oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizi tecrübelerini Adı Efsane ve Aslan Ailem isimli dizilerde yaşadı. Eda Şölenci Show Tv’de gösterilen Aşk Ağlatır dizisinde Nalan karakterini canlandırıyor. Güzelliği ve peformansı ile göz dolduran oyuncunun gerçek adı Eda Dusina Şölenci’dir.

tıkla>>> Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Resmi instagram hesabı edasolenci dir. Şafak Binay’ın ajansına bağlı olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Oynadığı diziler ise şunlardır; Güneşin Kızları, Adı Efsane, Aslan Ailem ve Aşk Ağlatır. Eda Şölenci’nin güncel fotoğraflarını aşağıdaki galeriden görebilirsiniz. Dizi ve oyuncu hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Dizisi Eda Şölenci(Nalan) Resimleri