Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Yazar: Emre Aşk Ağlatır

Show Tv’nin 2019 yılı yeni sezon dizisi Aşk Ağlatır eylül ayında izleyici ile buluşacak. Dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Dizi ise Love That Makes You Cry dizisinden uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı hatta son şeklini de aldı gibi. İşte Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri.

Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları belli oldu. Dizinin başrol oyuncuları Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan olarak belirlendi. Peki diğer kadro belli oldu mu, hangi sizimler dizide yer alacak, işte detaylar.

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu ve Hikayesi

İsterseniz dizinin kadrosuna geçmeden önce kısaca Aşk Ağlatır dizisinin konusundan bahsedelim. Dizide taşradan İstandul’a göç etmiş ve ayakta kalma mücadelesi veren gençlerin vicdan ve akıl çıkmazındaki hayat hikayeleri konu ediniyor.

Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Aşk Ağlatır Yusuf (Deniz Can Aktaş) Kimdir?

Deniz Can Aktaş yeni dizide 20 yaşında, çalışmak için İstanbul’a gelmek zorunda kalan, hayatın zorluklarıyla kavrulmuş buna rağmen derinde bir yerde bir gün her şeyi değiştirebileceğini, şansın ona da gülebileceğini düşünen umut dolu “Yusuf” karakterini canlandırıyor.

Deniz Can Aktaş 1993 İstanbul doğumludur. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalanlar dizisi ile sektöre adım atmıştır. Aslında Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümü mezunudur. Ancak geleceğini oyunculuk üzerine kurmuştur. Genç oyuncu en son Avlu dizisinde canlandırdığı Alp karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Aşk Ağlatır Ada (Hafsanur Sancaktutan) Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan, çevresinin bütün baskısına rağmen içindeki yaşama sevincini korumayı başarmış, iyilik dolu “Ada” karakterine hayat vermektedir. Dizide Ada ve Yusuf’un aşkları ekranlara yansırken çiftin vicdan ve aşkları arasındaki çatışmalar da bizleri ekranlara kilitleyecek. Peki Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Hafsanur 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. 163 cm boyunda olan genç oyuncu 53 kg ağırlığındadır. Balık burcunda olan güzel oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Servet dizisi ile kariyerindeki ilk deneyimini yaşamıştır. En son ise Gülperi dizisinde Fidan karakterini canlandırmıştır.

tıkla>>> Aşk Ağlatır Ada Kim? Gerçek Adı Ne, Sevgilisi Var mı? Ada’nın Kıyafetleri ve Markaları!

Aşk Ağlatır 1. Tanıtım Fragmanı

Aşk Ağlatır 2. Tanıtım Fragmanı

Etiketler: aşk ağlatır kim kimdir aşk ağlatır konusu aşk ağlatır oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL