Aşk Ağlatır Yusuf Eren Kimdir, Karakter Analizi, Oyuncu Bilgileri

2019 yeni sezon dizisi Aşk Ağlatır 8 Ağustos Pazar günü yayın hayatına başladı. İlginç hikayesi ve genç oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin karakter ve oyuncularını yakından tanıyalım. Bu yazımızda dizinin başrol karakteri Yusuf Eren‘den ve onu canlandıran oyuncudan bahsedecez. Aşk Ağlatır Yusuf Eren Kimdir, Karakter Analizi, Oyuncu Bilgileri

Aşk Ağlatır Dizisi Yusuf Eren Kimdir?

2019’un iddialı dizilerinden birisi olarak konuşulan Aşk Ağlatır dizisindeki Yusuf karakteri dizide önemli bir karakter. Yusuf Eren, 22 yaşındadır. Kas gücüyle çalışmanın iyice pekiştirdiği yapılı vücudunun yanı sıra narin bir yüzü vardır. Uşak Ulubeyli olan Yusuf‘un annesiyle babası o çocukken bir trafik kazasında ölmüştür. Dedesi Hikmet tarafından büyütülen Yusuf toprağı, ağaçları ve tüm hayvanları çok sever. Bu yüzden de insanlardan daraldığında doğaya sığınmaktadır.

Yusuf’un hayatta en önem verdiği şey sözlerinin arkasında durabilmek; onurlu olmak, dedesinin ona öğrettiği en önemli şey çünkü. Sırf bu yüzden başkalarını üzmektense kendinin üzülmesini tercih edebiliyor… Ada’yla tanıştığında çoktandır kaybettiği yaşama sevincini yeniden bulacak ve içine düştüğü karanlıktan kendini çıkarmak isteyecek.

tıkla>>> Aşk Ağlatır Dizisi Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Kim Söylüyor, Sözleri ve Videosu

Aşk Ağlatır Deniz Can Aktaş Kimdir?

Yusuf Eren karakterini canlandıran oyuncu Deniz Can Aktaş‘tır. 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk defa kamera karşısına 2015 yılında ‘’Tatlı Küçük Yalancılar’’ dizisiyle geçmiştir. Daha sonra ‘’Hayat Bazen Tatlıdır’’ ve ‘’Nerdesin Birader?’’ projelerinde yer almış ve 2018 yılında başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi başarılı oyuncuların paylaştığı ‘’Avlu’’ dizisinde dikkatleri iyice üzerine çekmiştir.

Deniz Can Aktaş şimdi yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı ‘’Aşk Ağlatır’’ projesinde Yusuf karakterine hayat verecektir. Genç ve yakışıklı yıldız Deniz Can Aktaş’ın oynadığı diziler; 2019 Aşk Ağlatır, 2018 Avlu , 2017 Nerdesin Birader?, 2016 Hayat Bazen Tatlıdır, 2015 Tatlı Küçük Yalancılar

Deniz Can Aktaş Resimleri