Aşk Ağlatır Yusuf Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı

Aşk Ağlatır Yusuf Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Aşk Ağlatırin son bölümde Yaprak Dökümü yaşanıyor? Tüm korumalara rağmen Yusuf bıçaklamıştır. Sevenleri ise Yusuf diziden mi çıkıyor? Yusuf Ölerek diziden ayrılıyor mu? Hangi diziye geçecek?

Bir yanda Yusufun içerde sıkıntıda olmasindan endişeli Ada diğer tarafta bıçaklanıp hastaneye kaldırılan Yusuf. Rüzgarın evlilik teklifine Yusuf için evet demek zorunda kalan Ada durumdan ne kadar muzdarip olsa da sevdiği için yapacak başka birseyi yoktur. Yalvarsa da ne dediyse de şikayeti geri çekmeye ikna olmamış Rüzgar karşısında üzüntüden deliye dönen Ada yi birde Yusufun bıçaklanma haberi yıktı.

Rüzgâr Ada için Yusufu bıçaklatacak kadar gözü dönmüştür. Önce hapse attırmış ardından bıcaklattırıp guya kendince küçük bir ihtar vermiştir. Yusuf Adayi sevmenin cezasını canıyla mi ödeyecek?  Aşk Ağlatır Yusuf Ölecek mi?

Yusuf Aşk Ağlatır dizisinin başrol oyuncularindan biri. Bir şey olacak doktor tekrar kalp mesajına devam edecek ve Yusuf tekrar hayata devam edecek. Yusuf diziden çıkarsa dizinin izlenim oranları düşecek. Yapım şirketi böyle başarılı ve sevilen karakterden kolay kolay vazgecemez

Etiketler: Aşk Ağlatır Yusuf diziden cikti mi Aşk Ağlatır Yusuf öldü mü Aşk ağlatır Yusuf Ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL