Aşk ve Mavi Faysal Kimdir? (Ferit Kaya)

Aşk ve Mavi Faysal Kimdir? (Ferit Kaya)

Yazar: Emre Aşk ve Mavi

Atv ekranlarında Cuma günleri yayınlanan dizi Aşk ve Mavi bu sezonda devam ediyor. Dizi de Ali ve Mavi’nin aşkı anlatılırken Ali’nin abisinin yaptığı kötülükler ve bunları kapatma çabası da anlatılıyor. Ali birini öldürmüş ve gömmüştür. Ali’nin abisi Cemal ölen kişinin kimi kimsesi olmadığını düşünür. Ancak morgda bu kişinin bir yakını vardır ve çok öfkelidir. Bu kişi kimdir? Tanıyalım.

Aşk ve Mavi Faysal (Ferit Kaya) Kimdir?

Ferit Kaya 1984 yılı Diyarbakır doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı‘nı bitirerek tammalamıştır. Ferit Kaya 1.80 boyunda 68 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü oyuncu balık burcudur. Bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Ferit Kaya 2006 yılında Erkekler Ağlamaz, 2007 yılında Mavi Gözlü Dev (Balaban), 2007 yılında Menekşe İle Halil (Sami), 2007 yılında Pazar-Bir Ticaret Masalı ( Serhat), 2007 yılında Yersiz Yurtsuz ( Veysel),  2007 yılı Zeynep’in Sekiz Günü (Genç), Ali’nin Sekiz Günü (Tinerci), Güneşin Oğlu (Orkun), Karamel (Osman), Merdiven Altı ( Genç), 2008-2009 yılları Kavak Yelleri (Uğur) gibi projelerde yer almıştır.

Ferit Kaya ayrıca, Bu Kalp Seni Unutur mu? Gecenin Kanatları, Kül ve Ateş, Kısaca Ramazan, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bu Son Olsun, Kötü Yol, Kayıp gibi dizilerde rol almıştır.

Ferit Kaya Videosu!

Siz Ferit Kaya’nın performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşk ve Mavi dizisinin reytinglerinde bir yükselteme yapabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: aşk ve mavi ali'nin düşmenı aşk ve mavi faysal gerçek adı aşk ve mavi faysal kimdir aşk ve mavi faysal oynadığı diziler aşk ve mavi ferit kaya


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL