Aşk Ve Mavi 2. Sezon Finalinde Kim Ölecek?

Yazar: Emre Aşk ve Mavi

Aşk ve Mavi dizisi sezon finalinden ortalık fena karışacak. Abisinin katilinin Cemal olduğunu öğrenen Mavi bunu herkese söyleyecek. Oğlunu öldürenin Cemal olduğunu öğrenen Hasibe gözünü bile kırpmadan Cemal’i vururken, İsmet’in kullandığı arabanın kontrolü kaybetmesiyle içinde Mavi ve Pembe ile birlikte feci bir kaza yaşandı. Şimdi herkesin merak ettiği konu Aşk ve Mavi sezon finalinde kim ölecek? 

Aşk ve Mavi ilk sezon finalinde de aynı yönteme başvurmuş ve hem Cemal hem de Ali ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalmış ve sezon finali boyunca yaşayıp yaşamayacakları merak edilmişti. Yine aynı yöntemle izleyenleri sezon finali boyunca merak içinde bırakacak ve yeni sezonda her şey ortaya çıkacak.

Aşk ve Mavi dizisinde sezon finalinde kimse ölmeyecek. Dizinin 2. sezonunda Mavi, Pembe ve İsmet hastaneye kaldırılacak ve hepsi hayata dönecek. Cemal’in ölme ihtimali yüksek gibi duruyor.  Fakat Cemal ölürse Hasibe ve Cemal gibi iki renkli karakterin diziden ayrılması reytingleri düşürür.

Cemal ölmeyecek ve Hasibe ile karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olmayacak. Ali ise ameliyattan sağ salim çıkmayı başaracak. Aşk Ve Mavi dizisi 2. sezonda oyuncu kaybı yaşanmadan aynı kadroyla yoluna devam edecek.

Dizinin final olması beklenirken 2. sezon onayı alması sürpriz bir karar oldu. Aşk Ve Mavi severler bu habere çok sevindi.

Aşk Ve Mavi dizisi sezon finali sahnesini nasıl buldunuz? 

Etiketler: aşk ve mavi ismet ölecek mi aşk ve mavi mavi ölecek mi aşk ve mavi pembe ölecek mi


Yorum yaz