Aşk ve Mavi Ali ile Mavi Boşanacak mı? Mavi Ali’ye Neden Tokat Attı?

Aşk ve Mavi Ali ile Mavi Boşanacak mı? Mavi Ali’ye Neden Tokat Attı?

Yazar: Emre Aşk ve Mavi

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Aşk ve Mavi Cuma akşamlarında izleyiciyi ekranan kilitliyor. Dizinin yeni fragmanında Simge evli biri ile birlikte olduğunu ve yakında boşanacağını söyler. Bunun üzerine Mavi çok endişelenir ve bu kişinin Ali olabileceğini düşünerek Ali ile tartışır ve Ali’ye tokat atar. Peki Mavi ile Ali boşanacaklar mı? 

Aşk ve Mavi Ali ile Mavi Boşanacak mı?

Dizinin son bölümünde Mavi Faysal ve adamlarının oyunu ile kaçırılmış ve Faysal Ali ve Cemal’den intikamını almak için ilk faaliyetini gerçekleştirmiştir. Zaman zaman sebzeci arabalarından anons yapmak suretiyle Ali ve Cemal’i korkutmuştur. Mavi kendi imkanları ile kilitli olduğu yerden kurtulmuş ve konağa geri dönmüştür. Ali ve ailesi çok mutludur. Ancak endişeleri devam etmektedir.

Tüm bu gelişmeler devam ederken bir gelişmede Gülay’dan gelir. Gülay Seyfi’nin de bildiği biri ile birlikte olmuş ve hamile kalmıştır. Rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmış ve Faysal’ın sıkıştırması sonrası çocuğun Cemal’den olduğu yalanını atmıştır. Bunun üzerine Faysal soluğu Cemal’in ve ailesinin yanında alacaktır. Diğer taraftan Cemal teslim olmaya karar verir. Zira Faysal ailesine zarar vermektedir. Ali adama ben vurdum sen içeri giriyorsun der. Cemal ise zamanında sen girdin sıra bende diye söyler.

Survivor 2018 Gönüllüler Cumali Akgül Kimdir? Tıklayınız!

Dizinin 39. bölümünde Mavi ile Simge sohbet ederken Simge biri ile birlikte olduğunu birbirlerini çok sevdiğini ve söyler. Mavi Simge’nin parfümünü Ali’nin elbisesinde koklar ve Ali’ye hesap sorarak tokat atar. Mavi Simge’nin evli biri ile olmasına şaşırmış ve Simge’de zaten yakında boşanacak demişti. Bu durumda Simge’nin birlikte olduğu kişinin Ali olduğunu düşünmüş ve çılgına dönerek Ali ile arasını bozdu. Simge bir oyun oynamış Ali’nin elbisesine kendi parfümünden sıkmıştı. Simge Mavi ile Ali’nin boşanması için her şeyi yapmaktadır. Benim düşünceme göre Ali ile Mavi boşanmayacak. Belki bir süre ayrı yaşayabilirler ancak birbirlerini çok sevdikleri için böyle bir şey olmaz. Simge’nin ise tüm oyunları yakında ortaya çıkacak.

Aşk ve Mavi Mavi Ali’ye Tokat Atıyor (39. Bölüm Fragmanı)

Sizce Ali ve Mavi boşanıp ayrılırlar mı? Simge hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konulardaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: ali ile mavi ayrılcak mı aşk ve mavi 39. bölüm aşk ve mavi ali maviden boşanacak mı aşk ve mavi ali ve mavi boşanacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL