Aşk Ve Mavi Cemal Ölecek Mi? Öldü Mü? Cüneyt Mete Diziden Ayrılacak Mı?

Aşk Ve Mavi Cemal Ölecek Mi? Öldü Mü? Cüneyt Mete Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Aşk ve Mavi

Aşk Ve Mavi dizisi yayınlanan sezon finali fragmanında ortalık adeta kan gölüne dönüyor. Dizinin önemli karakterlerinden Cemal, Hasibe tarafından vuruluyor. Hasibe’nin kurşunuyla ölüm ile burun buruna gelen Aşk Ve Mavi Cemal ölecek mi? Cüneyt Mete diziden ayrılacak mı? 

Ali, hastalığını konaktaki herkesten saklamaya devam eder. Yakalandığı hastalığın kendisini ölümün kıyısına götürdüğünü öğrenen Ali, öldükten sonra dinlemesi için Mavi’ye bir ses kaydı bırakır. Kayıtta abisi Ahmet’i kendisinin değil Cemal’in öldürdüğü yer alıyor. Fakat Cemal bir yolunu buldu ve kayıta herkesten önce ulaştı. Ancak ne olursa olsun gerçeği herkes öğrendi.

Hasibe oğlu Ahmet’i öldürenin Cemal olduğunu öğrendiği an intikam ateşiyle yanıp tutuşur. Cemal her ne kadar istemeden yaptığını hatta kan parası verdiklerini söylese de Hasibe oğlunun intikamını almaya kararlıdır. Ve eline aldığı silahla Cemal’in karşısına dikilir. Cemal ne kadar dil dökse de Hasibe Cemal’i öldürmeyi kafaya koymuştur.

Hasibe gözünü bile kırpmadan namlunun ucuna aldığı Cemal’e bir el ateş eder. Ve Cemal yediği kurşunla yere öylece yığılır. Hareketsiz bir şekilde yerde yatan Cemal ölecek mi? Cemal öldü mü? Geçtiğimiz sezon finalinde de Cemal kendini denize bırakmış ve yaz boyunca Cemal öldü mü, ölecek mi diziden ayrılacak mı sorularıyla boğuşup durmuştuk.

Merak edenler için Cemal ölecek mi sorusunu yanıtlayalım. 3. sezon onayı alan Aşk Ve Mavi dizisinde 2. sezonda bütün karakterler aynı şekilde yer alacak. Cemal kesinlikle ölmeyecek. Cüneyt Mete Aşk ve Mavi’nin en sevilen ve favori isimlerinde biri. Onun diziden ayrılması demek dizinin önemli ölçüde seyirci kaybetmesi demek.

Öte taraftan İsmet, Pembe ve Mavi’nin içinde olduğu araçta feci bir aza yapıyor. Bu üç isimden kimsenin ölmeyeceğini şimdiden sizlerle paylaşalım.

Sizce Aşk Ve Mavi dizisinden Cemal karakteri ayrılırsa dizinin reytingleri nasıl etkilenir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: aşk ve mavi cemal ölecek mi aşk ve mavi sezon finalinde Cemal ölecek mi cemal öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL