Aşkı Memnu Oyuncu Kadrosu-Aşkı Memnu Nerede Çekiliyor? Ziyagil Konağı Nerede?

Aşkı Memnu Oyuncu Kadrosu-Aşkı Memnu Nerede Çekiliyor? Ziyagil Konağı Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Aşkı Memnu bir zamanlar yani yayınlandığı dönemde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. dizinin final bölümü ise bu zamana kadar olan dizilerin arasında en yüksek izlenme oranına sahip olmuştur. Aşkı Memnu yani yasak aşk anlamına gelen dizi hakkındaki bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Aşkı Memnu nerede çekiliyor Aşkı Memnu oyuncu kadrosunda kimler var Aşkı Memnu dizi seti nerede Aşkı Memnu dizisinde çalan şarkılar merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde.

Aşkı Memnu dizisinin başrol oyuncularından biri olan Bihter kim? Aşkı Memnu Bihter kim gerçek adını oynadığı diziler neler diye merak edenlere Bihter’in Beren Saat’tir. Beren Saat birçok dizide rol almış 2014 yılında Kenan Doğulu ile olan mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandirmistir.

Aşkı Memnu Behlül gerçek adı Kıvanç Tatlıtuğ dur yakışıklı ve karizmatik yapısı ile Aşkı Memnu dizisinde Kendini büyük kitlelere tanıtmış Şimdi ise kariyer basamaklarını hızla tırmanmak dadır.

Aşkı Memnu Nihal ziyagil yani Hazal Kaya ise 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 1. 60 boyunda iki kardeşi olan genç yaşta Yıldızı parlayan oyuncular arasındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur.

Aşkı Memnu Adnan ziyagil’in gerçek adı Selçuk yöntemdir. Selçuk Yöntem 13 Temmuz 1953 yılında İstanbul’da doğmuş Zuhal Olcay ile evlenmiş Iraz yöntem adında bir çocukları olmuştur.

oyuncu şarkıcı ve modellik yapan Nebahat Çehre de Aşkı Memnu dizisinde Firdevs karakterini Hayat vermektedir. Yavuz demirle ve Yılmaz Güney’le belli dönemlerde evli kalan güzel oyuncu Aşkı Memnu dizisi ile kendini zirveye taşımıştır

Aşkı Memnu Peyker ise Firdevs Yöreoğlunun kızı olarak dizide rol alan oyuncu gerçek adın Nur Fettahoğlu dur Nur Fettahoğlu 1980 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Bir yandan oyunculuk yaparken bir yandan da eski spiker olarak adi anılır. Aşkı Memnu dizisinde Peyker karakteri ile tanınmış Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Sultan karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.

Çocukların dadısı olarak Aşkı Memnu dizisi Deniz karakterini hayat veren oyuncunun gerçek adı Zerrin Tekindor dur. Hem ressam hem de tiyatro oyuncusu olan Zerrin Tekindor 1964 doğumludur. Eşi Çetin Tekindor dur. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nden 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden ise 1985 yılında mezun olmuştur.

Aşkı Memnu çocuk oyuncu Bülent ziyagil ise gerçek adı Batuhan Karacakayadir. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1. 80 boyunda olup 2008 2010 yılları arasında Bülent karakteri ile büyük kitlelerce tanınmıştır.

Aşkı Memnu Beşir erçek adı Baran Akbulut dur Baran Akbulut Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olarak hayatına devam etmektedir 1984 yılında İstanbul’da doğmuş olan oyuncu kariyerini Aşkı Memnu dizisiyle üst seviyelere taşımıştır.

Aşkı Memnu Cemile gerçek adı Pelin Ermiştir Pelin Ermiş 1982 yılında doğmuş Aşkı Memnu dizisiyle hayran kitlesini oldukça yükseltmiş kariyerinin zirvesine ulaşmıştır.

1975 yılında İzmir’de dünyaya gelen sinema ve dizi oyuncusu Aşkı Memnu dizisi Nihat Önal gerçek adı İlker Kızmaz’dir. 2014 yılında Arzu Türker ile evlenmiştir.

Aşkı Memnu şayeste kim gerçek adın ne diye merak edenler için Fatma Karanfil Araştırdık. Fatma Karanfil sinema ve dizi oyuncusu olarak LCC eğitim almıştır. 1952 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş Ali Kocatepe ile evlenmiş bir süre sonra ayrılmıştır.

Aşkı Memnu Katya ise dizide hizmetçi rolünde izleyici karşısına geçmiştir 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ufuk Kaplan Aşkı Memnu dizisiyle yıldızını parlatmıştır.

Aşkı Memnu dizisinde Elif karakteri ise Behlül’ün kız arkadaşı rolünde diziye dahil olmuştur. Hem oyuncu hem de modeldir ise yıllarında resim ve dans eğitimi alan oyuncu Beyaz Show’da Ejderin İnci tanelerinden biri olmuştur 2003 yılında Kral TV’de VJ olarak hayatına devam eden oyuncu Aşkı Memnu ile kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır.

İstanbul Sarıyer de bulunan bir yalıda çekimleri yapılan dizi yine İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimler yapılmıştır.Sarıyer Piyasa caddesinde olan yalı izleyicilerin ilgisinden kaçmadı.

Etiketler: AŞKI MEMNU DİZİDE ÇALAN ŞARKILAR AŞKI MEMNU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİOR AŞKI MEMNU OYUNCU KADROSU AŞKI MEMNU OYUNCULARI


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL