Aşktroloji Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Fox Tv ekranlarında yaz sezonuna fırtına gibi giriş yapmaya hazırlanan Asktroloji dizisi çok yakında ekran macerasına başlıyor. İstanbul da gerçekleşen dizinin çekimleri 7 Nisan da başladı. İşte Aşktroloji dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Yönetmen koltuğunda başarılı isim Bora Onur oturmaktadır.  Bora Onur daha önce Atv de yayınlanan  Selena ve Seni Kimler Aldı dizilerinin de yönetmenliğini yapmıştır. Tutkulu  bir aşk’ın ve aşk üçgeninin anlatıldığı romantik komedi dizisinde bizi nelerin beklediği merak konusu oldu. Yeni yüzlerin yer aldığı dizi reytinglere boyun eğebilmeyi başarabilecek mi ? Farklı bir senaryo ve yeni yüzlerle ekran yolculuğuna  çıkmaya hazırlanan dizi izleyici tarafından televizyonda tutunabilmeyi başaracağını düşünüyoruz.

Aleyna Solaker Kimdir ?

Oyuncu 5 aralık 1994 yılında istanbul da doğmuştur. Güzel oyuncu 56 kg,  1.72 boyuna sahiptir. Oyunculuğa adım atmadan önce mankenlik tecrübesi olan Solaker bir süre mankenlik yapmış ve aynı zaman da oyunculuklada kendini göstermiştir. Güzel oyuncunun oynadığı dizi ve filmler şöyledir; Kuş Dili, İşte Benim, Dersimiz Atatürk ,Altındağ ve Kırgın Çiçekler dizi ve filmlerde rol almıştır. Oyunculukta da başarısını gösteren Solaker Kırgın Çiçekler ile yıldızı parlamıştır. Bu başarı ile yeni bir dizi Aşktroloji ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

 

Ekin Mert Daymaz Kimdir ?

2 aralık 1990 yılında Hollanda da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesinde Antrenörlük ve Fitness bölümünü okumuştur. Katıldığı Best Model Of The Worl yarışmasında 3. olmuştur. Uzun süre basketbol oynamış fakat sakatlığından dolayı bırakmak zorunda kalmış . Bu sebeble kendisini modellik yaparak başarısını katlayan oyuncu ilk başarısını Not Defteri adlı dizide göstermiş daha sonra Çilek kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinse rol almış . Şuan Aşktroloji dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Berna keklikler kimdir?

25 Şubat 1989 yılında  Almanya da doğmuştur.  Almanya da modellik yapan Keklikler Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazanmış 1.’lik tacını almıştır. 1.76 boyunda 61 kg’dır. Hayatımıza Göz6 yarışması ile giren Keklikler daha sonra Survivor 2017 Gönüllüler takımına katılarak adını duyurmuştur.