Aslı Enver ile Murat Boz yeniden mi ayrıldı, ilişkideki sorun ne?

Aslı Enver ile Murat Boz yeniden mi ayrıldı, ilişkideki sorun ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türkiye’nin önemli çiftlerinden birisi olan Aslı Enver ve Murat Boz hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Ünlü çiftin yeniden ayrıldıkta yönünde dedikodular magazin kulislerinde konuşuluyor. Murat Boz ile Aslı Enver yeniden ayrıldı mı, neden ayrıldılar?

2016’nın Ocak ayında beraber olmaya başlayan ve bugüne kadar güzel bir ilişki yaşayan Aslı Enver ile Murat Boz bu işlerini evlilikte sonuçlandıracaklardı. çiftin hem yakın çevresinden hem de magazin dünyasında evlenecekleri gününde çok defa benzer söylemler duyulmuştu. 3 yıl aşk yaşayan ünlü çift sadece bir kez ayrılıp barışmışlardı.

Nisan 2018’de ayrılan çift bir süre ayrı yaşadıktan sonra yeniden barışmış ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmişlerdi. tabii tarihler 2019 ekim ayını gösterince herkesin dilindeki bu ilişkide yeniden çatlaklar oluştu. Tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği ve sevdiği Murat Boz ve Aslı Enver çifti yeniden ayrılık kararı aldı.

tıkla>>> Murat Boz Ve Eliz Sakuçoğlu Tekrar Birlikte Mi? Sevgili Mi?

Çift neden ayrıldı, aralarındaki sorun ne, bu ayrılık kesin ayrılık mı, bir daha beraber olma şansları yok mu gibi sorular da haliyle cevap bulmaya çalışıyor. gelen bilgilere göre çiftin ayrılık sebebinin önceki ayrılık sebep olan konuların gün geçtikçe sürekli yeniden gündeme gelmesi artık mı konuların her iki çifti de yıpratması ve ciddi bir şekilde ayrılık kararı almaları yönünde oldu. Ne diyelim her iki çiftimize de mutluluklar diliyoruz ikisi de bizim sevdiğimiz sanatçılarımız umarım her şey günlerin konuş mutlu olurlar.

Etiketler: aslı enver murat boz neden ayrıldı aslı enver murat boz yeniden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL