Aslı Enver’in Sevgilisi Kerem Tunçeri Kimdir? İşi, Yaşı?

Aslı Enver’in Sevgilisi Kerem Tunçeri Kimdir? İşi, Yaşı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Magazin

Aslı Enver Yeni Bir Aşka Yelken Açtı. 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da doğan güzel oyuncu Aslı Enver’i Kavak Yelleri adındaki Kanal D’nin gençlik dizisinde ki “Mine” rolüyle tanımıştık. Ayrıca İstanbullu Gelin dizisindeki rolüyle de büyük beğeni toplamıştı. Aslı Enver’in Yeni Aşkı Kimdir?

Aslı Enver’in yeni aşkı Kerem Tunçeri. Ortak bir arkadaşlarının davetinde karşılaşan Aslı Enver ile eski basketbolcu Kerem Tunçeri arasında yeni bir aşk başladı. 2012 yılında oyuncu Birkan Sokullu ile nikah masasına oturan Aslı Enver 2015 yılında boşanmıştı. Aslı Enver Murat Boz aşkına nokta koydu. Daha önce ikili aşklarına defalarca şans vermişlerdi. Murat Boz ile 4 yıldır, bir dargın bir barışık süren ilişkisine nokta koyan Aslı Enver Kerem Tunçeri ile yeni bir aşka yelken açtı. Çiftin yaklaşık bir aydır birlikte oldukları konuşuluyor.

Korona virüsü sebebiyle yan yana gelemeseler de bu süreçte sürekli telefonlaşarak ilişkilerini ilerletiyorlar. Aşklarını gizli saklı yaşayan ikili gizliliğe de özen gösteriyor, aşklarının duyulmasını istemiyorlar. Peki Aslı Enver’in Yeni aşkı Kerem Tunçeri kimdir? Kerem Tunçeri 14 Nisan 1979 İstanbul doğumlu Anadolu Efeste oyun kurucu pozisyonunda oynayan Türk basketbolcudur. Kendisi gibi abisi Kemal Tunçeri de basketbolcudur.

Galatasaray’da yetişen Kerem, guard mevkisinde Türk Milli Takımında önemli yerlerde bulunmuştur. 2004/2005 yıllarında Ülkerspor’a transfer olan Kerem, yarı finalde Beşiktaş’a elenerek final oynamadı. 2005/2006 sezon başında ise Beşiktaş’a transfer oldu. Türkiye Lig’inde asist kralı olan Tunçeri 2006/2007 sezonu için İspanya’nın en önemli takımlarından Real Madrid ile anlaştı.

Sonrasında Rus klubü Trihumph Lyubertsy ile iki yıllık sözleşme imzaladı. 2006 Dünya Basketbol Turnuvasında sakatlığı sebebiyle oynamamıştır. Abisi Kemal Tunçeri ile birlikte kurdukları Tunçerispor ile genç yetenekleri keşfetmektedirler. Son olarak 2014/2015 Beşiktaş takımı ile anlaştı. Ve Beşiktaş Forex takımı kadrosunda yer almıştır. Enver’in yeni aşkıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Murat boz mu yoksa yeni aşkı ile mi daha çok yakışıyor?

Etiketler: Asli enver sevgilisi kerem tunceri ne is yapiyo Asli enverin yeni sevgilisi kim Kerem tunceri kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL