Aslı Gibidir Filminin Başrol Oyuncusu Aslı İnandık Kim? Yaşı Sevgilisi Oynadığı Diziler

Aslı Gibidir Filminin Başrol Oyuncusu Aslı İnandık Kim? Yaşı Sevgilisi Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Özellikle Instagram’da yüklediği videolarla büyük kitleler tarafından kısa sürede tanınan akabinde Güldür Güldür Show ekibinin bir üyesi olarak kranlara gelen Aslı inandık kimdir? Aslı gibidir filminin başrol oyuncusu Aslı inandık hakkında bilinmeyenleri haberimizde bulabilir ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Aslı inandık 1989 yılında dünyaya gelmis ve Gazi üniversitesi’nde müzik bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Ankara üniversitesi’nin oyunculuk bölümünü de bitirmiştir. Özellikle Instagram ve YouTube’da kısa sürede organik takipçi edinen Aslı inandık artık sosyal medya fenomeni olarak birçok kişi tarafından tanınıyor.

Aslı gibidir filmi vizyona girdi. YouTube kanalındaki videoları kadar bu filminde izleneceği gelen haberler arasında. Aslı gibidir filminde tüm yeteneklerini sergileyen Aslı inandık içinde bulunduğu ekiple 25 Ocak 2019 da seyirci ile buluştu.

Aslı gibidir filminde özellikle Fransızca muhabbetin döndüğü kısım oldukça beğenildi, öğrenci işleri bölümü enerjisi çok yüksek ve bolca doğaçlama olduğu için izleyicinin dikkatini çekti. Her daim güldüren Aslı inandık Aslı gibidir filminde ağlama sahnelerindeki başarısida gerçekten kayda değerdi. Daha once Aslı inandık hep yüzümüzde gülücük oluştururken görmüş Şimdi ise o ağlama sahnesini bu kadar içten yapabilmesi kayda değer karelerden bir tanesiydi.

Filme gitmeyenlere mutlaka tavsiye ediyor ve Aslı inandığın gerçek hayattaki bilgilerine yeniden dönüyoruz. Aslı inandık 2014 yılında Gülse birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile oyunculuk olanını ilk adımını attı. Ardından feraye karakteri ile yıldızlar şahidim dizisinde Özge Gürel Canan Ergüder Berk cankat ve Mesut Akusta ile aynı kadroda yer aldı.

Aslı inandık menajerliğini üstlenen ahad kazmaz ile dünya evine girdi. Aslı İnandığın eşi Ahad Kazmaz da dizi sektöründen tanıdık isimlerden. Hırsız polis imkansız Aşk Aliye gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Eğlenceli kişiliği ve gündelik hayatı mızahla yoğuran Aslı inandık sadece eğlendirmek için video çekiyor ve bunu gayet güzel bir şekilde başarıyor. Instagram ve YouTube kanalında kısa sürede tanınan ve buradan oldukça güzel bir gelir elde eden Aslı inandık, bu işi çok para kazanacağım diye yapmadım sadece zevk için bir şeyler paylaşabilmek için yaptım dedi. Diğer youtuberlardan Aslı inandığın farkı ise oldukça doğal oluşudur. Sosyal medyadan para kazanılıyor diye bu işe girmek isteyenlere, amacınız para kazanmak olmasın bir şeyler üretmek olsun diyerek tavsiyede bulunmayı ihmal etmedi. Yetenekli oyuncuya bol giseli günler diliyoruz.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL