Atakan Çelik Ramo Dizisine mi Transfer Oldu?

Atakan Çelik Ramo Dizisine mi Transfer Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ramo’nun yeni bölümünde bir sürpriz yaşandı. Çok Güzel Hareketler oyuncusu Atakan Çelik Ramo yeni bölümünde ekranlarda olacak. Atakan Çelik Ramo dizisine mi geçti?

Atakan Çelik Ramo Dizisinde mi?

Show TV de yayınlanan sevilen program Çpok Güzel Hareketler’in sevilen oyuncusu Atakan Çelik Ramo’nun yeni bölümde ekranlarda olacak. Dizinin yeni fragmanında izleyicinin görmesi akıllarda soru işareti bıraktı. Atakan Çelik Ramo dizisine mi geçti sorusu akıllarda yer etti. peki Atakan ÇElik neden Ramo dizisinde yer alıyor, Çpk Güzel Hareketleri bıraktı mı?

Atakan Çelik Neden Ramo’da, Çok Güzel Hareketlerden Ayrıldı mı?

Atakan Çelik’i Ramo’nun yeni fragmanında görenler Atakan Çelik Çok Güzel Hareketlerden Ayrıldı mı diye düşünmeye başladı. Bizede bu konu ile ilgili çok fazla mesaj geldi. SKonuyu sizler için araştırdık. Atakan Çelik ÇGH’den ayrılmadı. Öncelikle bunu rahatlıkla söyleyelim.

Atakan Çelik Neden Ramo Dizisinde?

Atakan Çelik’in Ramo’da yer alması bir teklif ile başlamış. BKM ekibine giden bir teklifte dizide konuk oyuncu olarak yer alması için bir oyuncu talebinde bulunulmuş. Yılmaz Erdoğan’ın da onay vermesi ile Atakan Çelik için yeşil ışık yakılmış. Malum son zamanlarda Safa Sarı’da reklam filminde oynamıştı. ÇGH çekimleri devam etse de BKM yönetimi oyuncuların farklı ama kısa dönemli projelerde yer almalarına izin veriyorlar. Atakan Çelik’in Ramo dizisinde yer alması da bunlardan birisi. Atakan Çelik sadece konuk oyuncu olarak Ramo dizisinde yer almıştır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL