Avlu 2. Bölüm Fragmanı? 5 Nisan Özeti?

Avlu 2. Bölüm Fragmanı? 5 Nisan Özeti?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında perşembe günü ekranlara gelecek olan Avlu dizisinde merak edilen konulardan bir tanesi dizinin ilk bölüm sonrası 2. bölümünde neler olacağıdır. Avlu dizisinin 2. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Avlu dizisinin 2. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığı anda yazımızda olacak. Avlu dizisinde neler yaşanacak yazımızda..

Avlu 2. Bölüm Fragmanı? 5 Nisan Özeti?

Limon Film imzalı dizide Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Şebnem Dönmez ve Ruçhan Çalışkur gibi isimler rol alırken dizi bir hapishanede geçen olayları anlatıyor. Avlu koskoca bir ömrü dört duvar arasında sıkıştırmış kadınların umut, arkadaşlık gibi duygularını anlatıyor. Dizide Deniz uzun süredir eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinde gelen bağrışmalar sonrası bir el silah sesi ile ses kesilir. Deniz ise kavga esnasında eşini vurduğu iddiası ile tutuklanır.

Deniz tutuklu olarak geldiği cezaevinde tek merak ettiği konu ise kızı Ecem’in durumudur. Fakat içerde kendi kurallarını ve taraflarını kurmuş iki kadın arasında bulur. Bu kadınlar Azra ve Kudret’dir. Bu iki kadın Deniz’i kendi taraflarına çekerek taraftarlarını güçlendirmek istiyor. Deniz’in isteği ise hiçbir belaya bulaşmadan kızına kavuşmaktır. Dizide ağa olan iki kadından bahsetmek gerekirse, Azra alkolik bir anne ve babadan dünyaya gelmiş ve babası tarafından terk edilmiş biridir.

[saritext]Avlu Nerede Çekiliyor? Hapishane Nerede? Tıklayınız![/saritext]

Azra’nın annesi sürekli kızını suçlamış ve kocasının kendisini terk etmesinden dolayı suçlu bulmaktadır. Sürekli şiddet görünce Sosyal Hizmetler tarafından kurtarılır. Bir ara bir yarışmaya katıldığı sırada sinir krizi geçirmiş ve birini yaralamıştır. Bu şekilde hapse düşmüştür. Diğer ağamız Kudret ise zeki bir kadın. Stratejik davranıyor. Az konuşuyor. Erken yaşta babasını kaybetmiş ve kötü yola düşmekten son anda kurtulmuş bir isimdir. Kocasının ortağını öldürdüğünden dolayı hapse düşmüştür.

Avlu dizisinin ikinci bölümünde de Azra ve Kudret’in Deniz’i kendi taraflarına çekmesi olayını izlemekle birlikte cezaevi yönetiminin Deniz’e yaptırmaya çalıştığı şeyler yüzünden Deniz iyice bunalacak. Deniz iyi bir insan olmak isterken adım adım bataklığa doğru çekilmektedir. Deniz bu bataklıktan nasıl çıkacak? Hapishane yönetimi ile mi yoksa diğer hapiste yaşayanlarla mı iş birliği yapacak?

[mavitext]Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Avlu 2. bölümde Deniz Nihal’i öldürmeye teşebbüs ile suçlanmaktadır. Bu durudan ise Kudret yararlanmak ister ve Deniz’i kendi yanına çekmeye çalışır. Şimdi herkes Nihal’i kimin öldürdüğünü merak etmektedir.

Avlu 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler: avlu 2. bölüm neler olacak avlu 2. bölüm özeti avlu 5 nisan fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL