Avlu 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu Mu ?

Yazar: Emre Avlu Dizisi Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarına bomba gibi düşen yeni ve ilk defa denenmiş proje Avlu dizisi perşembe günleri Tv de reytingleri her hafta  alt üst ediyor. Başladığı günden itibaren dizi izleyici tarafından oyuncuları, dizi müzikleri ve senaryosu ile beğeniliyor. Dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her hafta bu başarıyı sağlamaları Türk dizileri açısından iyi yönde ilerleyen bir gelişme olmuştur. Dizi biter bitmez Avlu dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak soruları sorgulanmaya başladı.

Avlu Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Limon Filmin güçlü yapımcılığı ile, yönetmenliği Yüksel Aksu’ya senaryosu ise Ahmet Yurdakul’a ait başarılı proje farklı senaryo ile izleyiciyi ekrana kitlemeye devam ediyor. Avlu dizisi 2. Sezon ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu mu ? Uzun soluklu dizi başarılı oyuncuların sergilediği karakter ve gerçekçi oyunculukla başarı sağladığını hep birlikte görüyoruz. Bu kadar içten ve gerçekçi rolleri ile bütünleşmesi oyuncuların başarı sayesi ile ekran hayatına tutundu.

Ecem’in ölümü ile Avlu’nun iyice karışmasına ön ayak oldu. Avlu da yas yaşanması ile birlikte bu yas’dan tek mutlu olan Kudret’in olması bütün okların ona yönelmesini gösterdi. Sezon Finaline yaklaşırken heyecanın doruklarda yaşandığı dizi 2. Sezon da ekran hayatına devam etmek için kanal dan  onay çıktı. Avlu dizisi 2. Sezonda Eylül ayının 2. Haftası yani  14 Eylül perşembe günü yeni sezona başlayacağı şuan için söz konusu. Bir değişiklik olduğunda sizlere bilgilerimizi sunacağız. Siz de dizi ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avlu dizisini nasıl buluyorsunuz?

 

Etiketler: avlu dizisi 2. sezon ne zaman başlayack avlu dizisi 2018-2019 ne zaman başlayacak


Yorumlar

  • Anonymous

    izledigim en guzel dizi biraz erken baslasa iyi olur

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL