Avlu 3. Bölüm Fragmanı? 12 Nisan Özeti? (Deniz Kimi Seçecek)

Avlu 3. Bölüm Fragmanı? 12 Nisan Özeti? (Deniz Kimi Seçecek)

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya başlayan Avlu dizisi Deniz’in düştüğü zor durum izleyiciye aktarılırken dizide Azra ve Kudret ikilisinin düşmanlığı da anlatılmaktadır. Avlu dizisinin 2. bölümünden sonra ise merak edilen konulardan bir tanesi dizinin 3. bölüm fragman ve özeti oldu. Peki Avlu dizisi 3. bölüm fragmanı ve özeti açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Avlu 3. Bölüm Fragmanı? 12 Nisan Özeti? (Deniz Kimi Seçecek)

Star Tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Avlu dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlanıncaya kadar dizide olan ve olabilecek olaylar hakkında değerlendirmemizi sizlerle paylaşıyoruz. Avlu dizisi ilk olarak Deniz isminde bir kadının kocasını öldürme iddiası ile hapse atılması ile başladı. Deniz, içeri girdiği anda ise olaylara karışmaya başladı. Cezaevinde iki kadın ağa Deniz’i kendine çekmeye çalışırken Kudret hücrede iken Azra Deniz’i kullanarak dışarıdan içeriye sim kartı girdirmeyi başardı. Deniz’de bu sayede kızı ile görüşme imkanı buldu ve eşinin ölmediğini öğrenerek çok sevindi. Bu durum Deniz’in en az bir yıl hapis yatması demekti. Eğer kocası şikayet çi olmazsa dışarı çıkması anlamına geliyordu.

Avlu dizisinde tüm bu gelişmeler üzerine avukat ile görüşen Deniz kocasının kendi kendisini vurduğu şeklinde ifade verdiği bu yüzden de bir hafta içinde çıkabileceğini söyledi. Bu duruma Deniz çok sevindi ancak bir hafta içinde hiçbir olaya karışmaması gerekiyordu. Bu arada Deniz’in kocasını Deniz değil kızı vurmuş ve yaralamıştı. Bunu bilen Deniz kızı için hapishaneye girdi. Deniz’in kocası da bunu bildiği için kendi kendisini vurduğunu söyledi.

[mavitext]Avlu Nihal Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Deniz bu mutluluğu arkadaşları ile paylaşırken Kudret hem Azra’nın hem Deniz’in işini bitirmek için hamle yaparken dışarıda verilen konser sonrası Kudret ve Azra birbirine girerken Azra’nın iki elemanı da Deniz’in işini bitirmek için harekete geçer. Deniz ise bir arkadaşının kızı ile ilgilenirken çocuk elinden kaçar. Bu arada cezaevi müdürü bu kargaşa da Azra veya Kudret’in ölmesini istediği için kargaşadan yararlanmak ister. Dışarıdan destek istemeyen Nihal için ise acı bir son vardır.

Deniz çocuğun peşinden koşarken iki kadın peşindedir ve Deniz köşeyi dönerken bir anda kendini yerde bulur ve yanında Nihal kanlar içinde yatmaktadır. Deniz cezaevinden çıkmayı beklerken suçun üzerine kalması ile karşı karşıyadır ve suç Deniz’e kalır. Savcı Deniz’i suçlarken tek şahit ise Nihal’dir. Nihal ise yoğun bakımdadır. Tüm bu gelişmeler üzerine Deniz’in nasıl kurtulacağı merak edilirken Kudret kendisine çalışması halinde bu işi çözebileceğini söyler. Azra’da Deniz’i yanına çekmeye çalışır. Deniz’in ne yapacağı merak edilirken Nihal’in ölmemesi gerekiyor. Sizce Deniz kimi seçecek? Nihal ölecek mi?

[saritext]Avlu Nihal’i Kim Öldürmek İstedi? Tıklayınız![/saritext]

Avlu 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler: avlu 12 nisan fragmanı avlu 12 nisan özeti avlu 3. bölüm fragmanı avlu 3. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL