Avlu Deniz Ölecek Mi? Diziden Ne Zaman Ayrılacak?

Avlu Deniz Ölecek Mi? Diziden Ne Zaman Ayrılacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Avlu dizisinde Deniz ölecek mi? Çipin peşine düşen Deniz ne yazık ki tahmin etmediği bir şekilde Kadir tarafından bıçaklandı. Avlu dizisi Deniz ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgiyle izlenen Avlu dizisinde Deniz karakteriyle büyük ilgi toplayan Deniz ölecek mi? Deniz henüz ölmeyecek. Çünkü dizinin orijinal versiyonunda Deniz’in ölme sebebi ve ölüm şekli oldukça farklı. Wentworth isimli yabancı bir dizinin versiyonu olan ve ülkemizde de büyük bir ilgiyle izlenen Avlu dizisi 2. sezonda büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. İlk sezonda Deniz’in kızı öldükten sonra  bambaşka bir insana dönüşmüştür. Kızı Ecem’in intikamını almak için gözünü karartmıştır. Ve amacına ulaşmış kızını öldüren Alp’i silahla vurarak öldürmüştür.

Alp’in ölümünün ardından oldukça önemli bir çipin peşine düşen Deniz Kudret’in adamı tarafından bıçaklanır. Ve bıçaklandığı yer kızı Ecem’in mezarıdır. Kadir Deniz’i bıçakladıktan sonra orayı terk eder. ve Deniz’in ölümüne intihar süsü verilmesini sağlar.

Fakat Deniz ölmeyecektir. Deniz daha uzun süre dizde izleyeceğimiz bir isim. Deniz-Azra ve Kudret’in çatışmasına uzun süre tanıklık edeceğiz. Deniz’in ilerleyen bölümlerde ölümü cezaevi müdürü Zerrin’in elinden olacak.  Kendisini zorla Zerrin müdüre bıçaklatıp öldürtecek.

Etiketler: avlu deniz ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL