Avlu Dizisi 11. Bölüm Fragman Ve Özet 7 Mayıs Neler olacak?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olmayı başaran Avlu’da heyecan giderek artıyor. Avlu dizisinde Ecem’in Alp tarafından haince öldürülmesinin ardından herkes büyük üzüntü yaşarken  dizinin 11. bölümünde neler yaşanacak herkes tarafından merak edildi ve araştırıldı. Avlu dizisi 7 haziran 11. bölüm özeti henüz açıklanmadı biz tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Dizinin son bölümünde kızının öldüğünü öğrenen Deniz adeta enkaza dönmüştür. Hayat sadece kızı için tutunan ve her şeye Ecem için katlanan Deniz’i artık hayata bağlayan hiç bir şey kalmamıştır. Ecem’in ölümünün ardından bütün ceza evi yasa boğulurken onları uzaktan zevkle izleyen kişi Kudret’tir. Kudret’in acımasız tavırları Azra’yı çileden çıkarır.

Hakan’ın söylediği bir söz Deniz’in parçaları birleştirmesinde yardımcı olur. Hakan’ın farkında olmadan sarfettiği bir kelime Deniz’in kimi hedef alması gerektiğini anlamasını sağlar. Karakuyu ceza evinde olacakların önüne artık kimse geçemeyecektir.

Bambaşka bir Deniz izleyeceğiz. Ecem’in Alp’le birlikte olduğunu öğrenecek ve Kudret’e karşı cephesini alacak. Avlu dizisinde Deniz ve Kudret’in savaşını izleyeceğiz. Deniz kaybedecek hiç bir şeyi kalmamış evlat acısı çeken bir kadın olarak çok daha tehlikeli ve acımasız olacak.

Avlu dizisinde kızının intikamını almak için her şeyi göze alan bir kadın olan Deniz’in hedefinde ilk kim var? Dizinin orijinal versiyonunda Deniz kızının ölümünün ardından kimseye eyvallahı olamayan bir karakter haline geliyor. Sezon finalinde bunun yanıtını daha iyi göreceğiz.

Etiketler: avlu dizisi 11. bölüm fragmanı avlu dizisi 7 haziran neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL