Avlu Dizisi 4 Nisan Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Avlu Dizisi 4 Nisan Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında heyecanlı bölümleriyle izleyici ile buluşan avlu dizisi ile ilgili kafaları karıştıran paylaşımlar oldu. İzleyiciler de Avlu yeni bölüm 4 Nisan var mı yok mu diye aramaya başladılar. Avlu dizisi 4 nisan Perşembe akşamı yayınlanacak mı?

Dizinin resmi Instagram ve Twitter hesabında Avlu dizisinin yeni bölümünün perşembe akşamı saat 20:00’da yayınlanacağı duyurulurken kanalın yayın akışında gözükmüyor. Kafası karışan izleyiciler Avlu bu akşam var mı, yok mu merak ediyor.

Star TV yayın akışında Avlu dizisinin yeni bölümü yerine Ali Kundilli 2 filminin yayınlanacağı görünüyor. Avlu dizisi resmi sosyal medya hesaplarında dizinin bu akşam yayınlanacağı söylense de Star TV resmi Twitter hesabı Ali Kundilli 2 filminin saat 20:00’da kanalın ekranında olacağı paylaşımı yapıldı.

Avlu Yeni Bölüm 37. Bölümde Neler Olacak? “Deniz Zerrin’in hamlesine karşı direnebilecek mi?”

Zerrin bir yandan aklının içindeki uğultuyla boğuşurken bir yandan da Deniz’i alt etmek için yaptığı hamlelere bir yenisini daha ekler… Deniz, geçmişten gelen bu sert rüzgara karşı direnebilecek midir?

Oktay ise nasıl bir tehlikenin içine sürüklendiğinden habersizdir. Tolga’nın bulduğu ipucu onu tahmin bile edemeyeceği bir noktaya sürükler.

 Avlu Yeni Bölüm 37. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Avlu Dizisi 4 Nisan neden yok Avlu Dizisi 4 Nisan Var mı Avlu Dizisi 4 Nisan yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL