Avlu Dizisi Alp Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Avlu Dizisi Alp Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Avlu dizisi tüm heyecanıyla Yen’i yayın hayatına devam ederken dizinin önemli karakterlerinden Alp ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Avlu dizisi geçtiğimiz sezonun en çok yankı uyandıran projelerinden biri oldu. 2. sezonda ise aynı yankıyı göstererek  damga vuracak bir sezon bölümü ile ekrana geldi. Sezon boyunca başarısını koruyan dizi Yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı. Rüzgar’ın ölümü ile mahvolan Azra hıncını nasıl çıkaracağını bilemedi. Yalnızca Kudret’in öleceğine inandığı için bir nebze de olsa içi rahattı. Diziden birkaç ismin ayrılması ile birlikte diziye yeni karakterlerde katılmıştır. Bu durum dizinin senaryosunun genişlediği ve hikayenin yönünün değişeceğini de gösterir.  Fakat dizide belirgin hatalar göze çarpıyor. Bu hatalardan 1.10 da bıçak darbesine rağmen hayata tutunmaya başaran kudret ve denizle tekrar aynı hapishaneye getirilmesi.

Avlu dizisi orjinalinde Kudret karakterinin ölmesi gerekiyordu. Fakat kudret ölmedi. Dizinin orjinal versiyonu daha karakterinin de ölmesi gerekiyor fakat dizi orjinal versiyonu da birebir gitmediği için Alp karakterinin (Deniz Can Aktaş)ölüp ölmeyeceğine hakkında kesin bir bilgi veremiyoruz. Alp eğer ölürse Kudret ve Deniz arasındaki savaş daha da büyüyecek ve nasıl bir yol gözükecek biz bile kestiremiyoruz. Bilgi akışı sağlandıkça sizlerle düşüncelerimizi paylaşacağız. Alp karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş diziden ayrılacak mı? ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Etiketler: Avlu Alp ölecek mi avlu dizisi alp öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL